Global site

ABB web sitesi çerezler kullanır. Burada kalarak çerezlere izin veriyorsunuz. Daha fazla bilgi edin

Bu sayfayı görmek için

Plant Viewer

Plant Viewer, fotovoltaik konusunda profesyonel olmayan insanlar için kullanıcı dostu tarayıcı tabanlı, mükemmel bir izleme çözümüdür. Plant Viewer, ev sahipleri ve işyeri kullanıcılarının bir güneş enerjisi santralinde üretilen enerjiyi basit ve sezgisel bir şekilde izlemelerine olanak tanır. Plant Viewer kullanıcıları, temel enerji ölçümlerini ve güneş enerjisi tesisinin ömrü boyunca üretilen enerjiyi izleyebilirler. Kurulu inverterlerin türüne bağlı olarak Plant Viewer kullanıcıları, tesislerinde bulunan her bir ayrı güneş panelinden üretilen enerjiyi görüntüleyebilir.

Plant Viewer, iki katmanlı bir izleme çözümü sağlayan Aurora Vision’ın Plant Portfolio Manager ürünüyle tamamen entegredir.

  • 1. Kademe: Plant Portfolio Manager’i kullanan güneş enerjisi uzmanları, müşterilerine portföyündeki tüm tesisler için Plant Viewer erişim izni verebilir. Bu, Aurora Vision’ın tüm izleme özelliklerinin tüm müşterilerin güneş enerjisi santrallerini izlemek ve yönetmek için kullanılabileceği anlamına gelir.
  • 2. Kademe: Profesyonel olmayanlara, güneş enerjisi santralinin kurulumuna veya işletilmesine müdahale etmeden bir sahada üretilen enerjiyi kullanımı kolay bir şekilde izlemek üzere Plant Viewer erişim izni verilebilir.

Güneş enerjisi sisteminin tek başına kontrolünü isteyen insanlar için, Plant Viewer kullanıcılarının kendi güneş enerjisi tesislerinin tek başına kontrolünü sağlayacak bağımsız bir portal oluşturulabilir.

Destek veya satış bilgisine mi ulaşmak istiyorsunuz?

İlgili linkler

Videolar

Loading documents

ABB Web Yayınları