Global site

ABB web sitesi çerezler kullanır. Burada kalarak çerezlere izin veriyorsunuz. Daha fazla bilgi edin

Önerilen izleme ürünleri

Plant Portfolio Manager
Tesis Portföy Yöneticisi (Plant Portfolio Manager), yeni nesil FV tesis izleme ve yönetme çözümüdür. Bu sistem, bulut tabanlı bir çözüm olup, tesis yönetiminin kararlarını optimize etmesinde ve iş hedefleriyle uyumunun hızlandırılmasına yardımcı olur. Anahtar performans ve işlem ölçümlerine interaktif ve gerçek zamanlı erişim sağlar. FV tesis verilerinize web tarayıcısı kullanıcı arabirimi aracılığıyla erişilebilir. Plant Portfolio Manager, raporlar, teşhisler, analitik olay uyarı ve yönetimiyle tüm portföy içerisinde performans ve varlıkların kapsamlı bir şekilde yönetilmesini sağlayan sayısız gösterge tablosu ekranına sahiptir.

VSN300 Wifi Logger Card
ABB’nin UNO ve TRIO dizi inverterleri için konut tipi ve ticari kullanıcılara fotovoltaik sistemlerini izlemek ve kontrol etmek için uygun maliyetli bir çözüm sunan yeni, gelişmiş bir izleme kartıdır.

VSN700 Data Logger
ABB, konut, ticari ve kamusal FV sistemler için birçok Veri Kaydedici sistemi sunmaktadır. Yüksek performanslı VSN700 veri yönetim sistemi, tesise bağlandıktan sonra gerçek zamanlı olarak verileri takip eden ve işleyen bir internet ağ geçidi görevi görür. Toplanan veri ABB’nin sunucularında saklanır ve bir web tarayıcısı aracılığıyla erişilebilir hale gelir.

VSN730 System Monitor
System Monitor, küçük ve orta ölçekli ticari uygulamalar için ideal bir izleme özelliği sunan Plant Manager’ın daha “hafif” bir versiyonudur. Dâhili Data Logger Commercial, 10 adete kadar ABB dizi inverterini ve 1 adet hava istasyonunu izleyebilir; ve bu ekipmanlar için veri yönetimini sağlar.

VSN800 Weather Station
Hava Durumu İzleme İstasyonu, sahanın meteorolojik koşullarını ve fotovoltaik panel sıcaklığını gerçek zamanlı olarak izler ve sensör ölçümlerini Plant Portfolio Manager veri merkezine iletir. Beklenen performansı ve fiili performansın birbirine karşı kıyaslanabilmesi için sahanın ışınım ve sıcaklık verileri gereklidir.

PVI-RS485-MODBUS Converter
ABB tescilli protokolünden Modbus RTU’ya veya Modbus TCP’ye protokol dönüşümünü sağlar.

PVI-USB-RS232_485
RS485 bağlantısı ile fotovoltaik inverterler ve bilgisayar arasında seri arabirim oluşturmayı sağlar.