Global site

Strona ABB używa ciasteczek (cookies). Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z naszą polityką. Więcej

Układy wzbudzenia i rozwiązania do turbin gazowych UNITROL®

ABB jest wiodącym na świecie producentem pośrednich układów wzbudzenia AVR (bezszczotkowych) oraz statycznych układów wzbudzenia (SES) UNITROL, zapewniającym rozwiązania o wysokiej stopie zwrotu (ROI) dla elektrowni dowolnej wielkości. 

UNITROL 6000 jest najnowszej generacji systemem wzbudzenia AVR i SES, opartym na wydajnym procesorze z rodziny AC 800PEC, przeznaczonym dla generatorów synchronicznych i silników synchronicznych wszelkiego rodzaju i wielkości.

UNITROL 1000 to seria układów wzbudzenia dla generatorów posiadających układ z wirującymi diodami i silników ze wzbudnicami.

MEGATROL to atrakcyjne, inteligentne i kompaktowe rozwiązanie dla elektrowni z turbinami gazowymi, działających w cyklu mieszanym oraz szczytowo-pompowych, a także w synchronicznych stacjach kondensatorowych. Jest połączeniem zasilania UNITROL i statycznego przetwornika częstotliwości MEGADRIVE-LCI 

Szukasz wsparcia lub informacji sprzedażowej?

Nasza oferta

Najważniejsze przedsięwzięcia

Tematy powiązane

Silniki i generatory
Loading documents

Kanały RSS