Pośrednie systemy wzbudzenia UNITROL® 1010

 

UNITROL 1010 jest potężnym choć niewielkim pośrednim systemem wzbudzenia z wbudowaną obsługą dwóch kanałów, zaawansowanym dzieleniem obciążenia na maszyny pracujące równolegle, monitorowaniem diod obrotowych, automatyczną synchronizacją i kilkoma zintegrowanymi opcjami komunikacji.  


UNITROL 1010 jest regulatorem napięcia serii UNITROL 1000 przeznaczonym dla małych i średnich generatorów synchronicznych i silników. Ten regulator napięcia jest produkowany z wykorzystaniem najbardziej zaawansowanej technologii mikroprocesorowej i półprzewodników IGBT, które osiągają prąd wyjściowy 10ADC przy ciągłym działaniu.

UNITROL 1010 zapewnia wysoką wydajność w szerokim zakresie temperatur i drgań oraz posiada certyfikaty pełnej zgodności z normami DNV i UL. UNITROL 1010 ma dodatkowe funkcje w porównaniu z podstawową wersją, między innymi Ethernet, USB czy dziennik danych i zdarzeń.

UNITROL 1010 jest urządzeniem o niewielkich rozmiarach zaprojektowanym dla nominalnych prądów wzbudzenia do 10 A. Obsługuje te same interfejsy i ma taki sam profil mechaniczny, jak UNITROL 1020. 

 

Szukasz wsparcia lub informacji sprzedażowej?

Oprogramowanie i narzędzia

Loading documents
Select region / language