Global site

Strona ABB używa ciasteczek (cookies). Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z naszą polityką. Więcej

MEGATROL - kompleksowe rozwiązania do rozruchu turbin gazowych i wzbudzenia generatorów

Połączenie systemu rozruchowego i wzbudzającego zostało zaprojektowane, aby zapewnić niezawodny start turbiny gazowej w dowolnej maszynie synchronicznej - zawsze i wszędzie.


Jest to szczególnie przydatne w elektrowniach z turbinami gazowymi, działających w cyklu mieszanym oraz szczytowo-pompowych, a także w synchronicznych stacjach kondensatorowych. MEGATROL to inteligentne rozwiązanie o niewielkich wymiarach, będące połączeniem statycznego systemu wzbudzenia UNITROL® (SES) i statycznego przetwornika częstotliwości MEGADRIVE-LCI (SFC).

Dzięki inteligentnej funkcji uruchamiania krzyżowego MEGATROL umożliwia uruchamianie turbin gazowych dowolnej wielkości w każdych warunkach, również w godzinach szczytu, gdy dostarczanie energii ma kluczowe znaczenie. Zastosowanie potężnego sterownika ABB AC 800PC dla obu systemów oznacza obniżenie kosztów części zamiennych oraz szkolenia pracowników serwisowych klienta. Kompleksowa funkcjonalność rozwiązania MEGATROL przekłada się na niewielkie wymiary konstrukcji i możliwość umieszczenia całego sprzętu w jednym kontenerze.

Szukasz wsparcia lub informacji sprzedażowej?

Linki powiązane

Loading documents