Global site

Strona ABB używa ciasteczek (cookies). Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z naszą polityką. Więcej

Części zamienne i materiały eksploatacyjne

Oryginalne, wysokiej jakości części zamienne i materiały eksploatacyjne do produktów ABB. Korzystając z naszych usług, otrzymują Państwo żądane części zamienne w uzgodnionym czasie i w doskonałym stanie.

Zależnie od konkretnych warunków realizacji zamówienia, części zamienne są dostarczane bezpośrednio do klienta lub przywożone przez naszych specjalistów.

Ponieważ wszystkie oferowane przez nas części zamienne podlegają dokładnemu sprawdzeniu, klienci mogą być pewni, że spełniają one wszelkie normy w zakresie bezpieczeństwa i niezawodności pracy, a udzielane gwarancje zachowują ważność. Zgodnie z modelem cyklu życia naszych produktów, wsparcie produktowe trwa nawet do 20 lat i obejmuje nie tylko części zamienne, ale również usługi związane z naprawą i wymianą części.

Części zamienne oraz moduły wymienne mogą być składowane globalnie, w kraju klienta lub bezpośrednio w zakładzie klienta — zależnie od jego decyzji.

Zapraszamy do kontaktu z nami.

Korzystając z naszych usług mają Państwo pewność, że żądane części zamienne zostaną dostarczone w uzgodnionym czasie i w doskonałym stanie. W zależności od potrzeb klienta możemy przechowywać części zamienne na miejscu, gotowe do użytku, lub dostarczać je bezpośrednio z naszych magazynów.
Dla produktów i systemów
Dla przemysłu

Kanały RSS