Global site

Strona ABB używa ciasteczek (cookies). Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z naszą polityką. Więcej

Demontaż i utylizacja

Oferujemy profesjonalne usługi w zakresie wycofywania urządzeń z eksploatacji, ich demontaż, utylizację lub ponowne zagospodarowanie.

Instalujemy urządzenia oraz linie produkcyjne w nowych lokalizacjach, zgodnie ze standardami branżowymi, zachowując pełną zgodność z przepisami i normami w zakresie bezpieczeństwa i ochrony środowiska. Dzięki rozległej sieci jednostek biznesowych ABB na całym świecie jesteśmy w stanie zmodernizować urządzenia wycofywane z eksploatacji i znaleźć dla nich nowe zastosowanie.

Potrzebują Państwo usług eksperta w zakresie recyklingu urządzeń produkcyjnych? A może chcą Państwo nabyć zmodernizowane urządzenie zamiast nowego? Świadczymy usługi w każdym z tych obszarów.

Zapraszamy do kontaktu z nami.

Wybierając usługi wycofania z eksploatacji ABB, mają Państwo pewność, że urządzenia zostaną zdemontowane, przetworzone lub ponownie wykorzystane w odpowiedzialny sposób, zgodnie ze stosownymi przepisami i normami branżowymi.
Dla produktów i systemów

Kanały RSS