Global site

Strona ABB używa ciasteczek (cookies). Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z naszą polityką. Więcej

Naprawy

Profesjonalne naprawy realizowane za pomocą rozległej sieci centrów serwisowych. W sytuacjach awaryjnych lub w czasie postojów planowych oferujemy Państwu szybką naprawę i serwis urządzeń.

Proces remontu obejmuje analizę, naprawę, testowanie oraz całkowite przywrócenie urządzenia lub systemu do odpowiedniego stanu technicznego.

Firma ABB może również zapewnić swoim klientom urządzenia zastępcze, aby ograniczyć przerwy produkcyjne w czasie wykonywania czynności konserwacyjnych. Dostępność urządzeń zastępczych zależy od typu produktu.

Wychodzimy z założenia, że jeśli coś może pójść nie tak, najpewniej właśnie tak będzie. Awarie występują zwykle w najgorszym możliwym czasie — w nocy, w trakcie weekendu lub święta. Pozostajemy w ciągłej gotowości, by nie musieli się Państwo o nic martwić.

Zapraszamy do kontaktu.

Wybierając nasze usługi, otrzymują Państwo szybką i skuteczną pomoc w razie wystąpienia problemów. Zarówno w przypadku sytuacji awaryjnych jak i planowych przerw produkcyjnych przeprowadzamy naprawy w miejscu instalacji urządzeń, w centrum serwisowym lub w warsztacie.
Dla produktów i systemów
Dla przemysłu

Kanały RSS