Global site

Strona ABB używa ciasteczek (cookies). Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z naszą polityką. Więcej

Rozbudowy, modernizacje, retrofity

Oferujemy usługi w zakresie rozbudowy, modernizacji oraz doposażenia urządzeń i oprogramowania, dzięki czemu Państwa systemy będą zawsze aktualne.

Nasza rozległa baza zainstalowanych urządzeń jest przez nas skrupulatnie dokumentowana. Znane są nam również warunki ich pracy i wymagania, jakie w związku tym muszą spełniać. Naszym zadaniem jest poprawa wydajności i niezawodności produkcji, poprzez zapewnienie, że nasze urządzenia i oprogramowanie są najbardziej aktualne. Możemy na przykład pomóc w wymianie maszyny pracującej w warunkach dużego obciążenia, zanim jej proces starzenia doprowadzi o znacznego wzrostu kosztów napraw czy przerw w produkcji.

Oferowane przez nas usługi mogą być rozszerzone o wymianę starszych elementów na urządzenia i technologie nowej generacji, pozwalające uzyskać lepsze wyniki.

Zapraszamy do kontaktu z nami.

Wybierając usługi ABB w zakresie rozbudowy, modernizacji oraz doposażenia, mają Państwo pewność, że posiadane systemy i urządzenia zachowują aktualność, a wydajność ich pracy jest na wysokim poziomie.
Dla produktów i systemów
Dla przemysłu

Kanały RSS