Możesz podejrzeć tę stronę w:

Części zamienne i materiały eksploatacyjne

Niezawodna skuteczność w rozwiązywaniu problemów produkcyjne

Konsekwencją awarii napędu zazwyczaj jest przestój całego procesu produkcyjnego, co niestety niesie za sobą znaczne koszty w związku ze stratami produkcyjnymi lub uszkodzeniami. Dlatego dostępność części zamiennych jest kluczowym priorytetem. W ABB dostarczamy oryginalne części zamienne, zestawy prewencyjne dla wszystkich napędów, silników i generatorów ABB. Ponieważ jesteśmy producentem oryginalnego sprzętu, możesz na nas polegać i być pewny, że dostarczymy odpowiednią część objętą gwarancją. Części zamienne to niewielka inwestycja, która może mieć znaczący wpływ na efektywność Twojej firmy.


Korzyści

  • Wszystkie części dostępne z jednego źródła
  • Szybka dostawa na całym świecie
  • Dostęp do oryginalnych części zamiennych
  • Wsparcie ekspertów w identyfikacji i doborze części
  • Zmaksymalizowany czas sprawności i ciągłości pracy
  • Szybkie przywracanie sprawności uszkodzonym napędom
Nasza oferta

Części zamienne dla napędów

W przypadkach, gdy z powodu awarii możliwe jest zatrzymanie produkcji, nasi pracownicy i partnerzy są dostępni, aby natychmiast odpowiedzieć na Twoje zapytanie o części zamienne. Nasza globalna sieć logistyczna gwarantuje najszybszą możliwą dostawę. Korzystanie z oryginalnych części zamiennych zapewnia funkcjonowanie urządzenia zgodnie z jego przeznaczeniem, co prowadzi do bezproblemowej eksploatacji zakładu lub procesu. Czas dostawy niektórych części zamiennych może się różnić w zależności od konkretnych produktów.

Pakiety części zamiennych

Części zamienne ABB są dostępne pojedynczo, jako pojedyncze elementy lub pakiety. Zestawy opracowane są w oparciu o nasze doświadczenie. Proponujemy m.in. pakiety przeznaczone do rozruchu oraz pierwszych lat eksploatacji. Dla aplikacji krytycznych, w których przestoje muszą być ograniczone do minimum, przygotujemy pakiety specjalne.

Zestawy prewencyjne

Zestawy prewencyjne ABB pomagają skrócić czas konserwacji. Zestawy zawierają elementy, które są wymieniane zgodnie z harmonogramami prewencyjnymi podczas okresowych przeglądów. Zawierają oryginalne części zamienne i zazwyczaj stanowią najbardziej ekonomiczny sposób zakupu wymaganych części.

Kapitał części zamienne do silników i generatorów

Wirniki, stojany i pozostałe części zamienne są zwykle produkowane na zamówienie. Oznacza to, że takie komponenty mają znacznie dłuższy czas dostawy, niż standardowe części zamienne. Kiedy nieoczekiwane przestoje muszą być ograniczone do minimum, kapitał zapasowy stanowi podstawę maksymalizacji dostępności operacyjnej.

Centrum serwisowe napędów w Twojej lokalizacji

Lokalne Centrum Serwisowe, to propozycja przygotowania kontenera magazynowo-serwisowego w Twojej lokalizacji. Jest to kompleksowe rozwiązanie dla lokalizacji zewnętrznych, w których wymagana jest wysoka sprawność urządzeń. Sprzęt zapasowy jest przechowywany na miejscu w kontrolowanym środowisku, więc w przypadku awarii napędów można go wymienić niemal natychmiast.
Jak zamówić?

Aby otrzymać odpowiednie części zamienne lub materiały eksploatacyjne, należy skontaktować się z firmą ABB lub z zewnętrznym dystrybutorem. Nasza globalna sieć umożliwia sprawną dostawę części zamiennych tam, gdzie ich potrzebujesz. Pozwól firmie ABB zarządzać zapasami części zamiennych w Twojej lokalizacji. Ta wysoce ekonomiczna usługa oznacza, że wymagana część jest zawsze możliwa.

Pliki do pobrania i linkiLoading documents

Related offering

Select region / language