Global site

Strona ABB używa ciasteczek (cookies). Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z naszą polityką. Więcej

Szybka reakcja

Jesteśmy do dyspozycji przez całą dobę, szybko i skutecznie. Zapewniamy przywrócenie pełnej funkcjonalności produkcji, składników infrastruktury i procesów w uzgodnionym czasie.


W jakich sytuacjach szybka reakcja jest szczególnie ważna?

  • W przypadku awarii lub planowych przerw produkcyjnych, gdy zawodzi sprzęt lub proces, jesteśmy na miejscu w celu natychmiastowego przeprowadzenia naprawy
  • Gdy potrzebne są części zamienne lub materiały eksploatacyjne, gwarantujemy terminowe dostarczenie właściwych i w pełni funkcjonalnych części w uzgodnionym czasie.
  • W przypadku potrzeby szybkiego rozwiązania problemu określamy i analizujemy podstawowe przyczyny awarii sprzętu, a także proponujemy najbardziej efektywne działania naprawcze.
  • Możesz na nas liczyć również wtedy, gdy potrzebujesz porady eksperta odnośnie terminu wymiany sprzętu lub przeprowadzenia jego szybkiej i efektywnej wymiany.
  • Oferujemy odpowiednie szkolenia przygotowujące personel firmy do szybkiego i efektywnego reagowania w każdej sytuacji. Szkolenia obejmują pełną gamę oferowanego przez nas sprzętu oraz systemów.
  • Najlepszym sposobem zapewnienia szybkiej reakcji są dopasowane do wymagań klienta umowy serwisowe - umożliwiają one monitorowanie i obsługę sprzętu zarówno w trybie zdalnym, jak i w miejscu jego pracy, gwarantując krótki czas reakcji we wszystkich zaistniałych sytuacjach.

Więcej informacji uzyskasz u lokalnego przedstawiciela ABB

Nasza oferta w obszarze szybkiego reagowania na potrzeby serwisowe klientów

Kanały RSS