Global site

Strona ABB używa ciasteczek (cookies). Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z naszą polityką. Więcej

Zarządzanie cyklem życia urządzeń

Nasze wszechstronne doświadczenie i najwyższej klasy rozwiązania ułatwiają wydłużenie, analizę i optymalizację cyklu życia eksploatowanego sprzętu.

W jakich sytuacjach zarządzanie cyklem życia urządzeń jest szczególnie ważne?

  • Gdy potrzebne są informacje dotyczące stanu sprzętu oraz jego części, oferujemy pomoc i fachową obsługę z zakresu diagnostyki i oceny cyklu życia urządzeń.  
  • Oferujemy usługę z zakresu instalacji i uruchomienia, dzięki którym Twoje technologie i procesy produkcyjne będą zawsze aktualne, efektywne i przez cały czas będą zapewniać maksymalną wydajność roboczą.
  • Oferujemy proaktywną usługę z zakresu serwisu prewencyjnego  — zwiększającą niezawodność sprzętu.
  • Zapewniamy pomoc w określeniu optymalnego czasu na wymianę lub jej przeprowadzenie w dobrze zorganizowany sposób  — bez komplikacji związanych ze zgodnością, bezpieczeństwem, czy innymi problemami.  
  • Aby wydłużyć czas eksploatacji sprzętu, oferujemy rozbudowę, modernizację oraz przygotowanie aktualnie użytkowanych produktów do przyszłych modernizacji. Pomagamy również korzystać z najnowszych rozwiązań i technologii w innowacyjny sposób.
  • Oferujemy odpowiednie szkolenia przygotowujące personel firmy do właściwego reagowania w każdej sytuacji, zaistniałej obecnie i w przyszłości. Szkolenia obejmują pełną gamę oferowanego przez nas sprzętu i systemów.  
  • Gdy potrzebne są części zamienne i materiały eksploatacyjne które są w pełni funkcjonalne, dostarczone szybko i  na czas, nawet po upływie 20 lat od chwili obecnej — jesteśmy partnerem serwisowym, którego szukasz.  
  • Gdy chcesz utrzymać pełną funkcjonalność posiadanego sprzętu i korzystać z najnowszych technologii - nasze umowy serwisowe zapewniają zarządzanie cyklem życia urządzeń.
  • Jeżeli Twój sprzęt wymaga usług końca eksploatacji, oferujemy obniżenie szkodliwego wpływu na środowisko poprzez wycofanie z eksploatacji, sprzedaż, utylizację i recykling sprzętu.

Więcej informacji uzyskasz u lokalnego przedstawiciela ABB


Nasza oferta w obszarze zarządzanie cyklem życia urządzeń

Kanały RSS