Bu sayfayı görmek için

Güç aktarma organları için ABB Ability™ Durum İzleme

Verimli, güvenli ve güvenilir operasyonlar için

ABB Ability™ Dijital Güç Aktarma Organları, sürücüler, motorlar ve pompalar gibi uygulamalar dahil olmak üzere aktarma organlarının sağlığını ve performansını uzaktan izlemenizi sağlayan bir dijital çözümler paketidir. Operasyonlarınızı verimli, öngörülebilir ve güvenli hale getirmek için bağlantı ve veri analitiğini uzmanlığımızla birleştirir.

Aktarma organları için ABB Ability Durum İzleme

Güç aktarma organları için ABB Ability Durum İzleme, dönen ekipmanın performansını ve verimliliğini optimize eder. Sürücüler, motorlar ve pompalar için tüm parametrelerde tam şeffaflık sağlar ve kompresörler, konveyörler, mikserler ve ekstrüder ana milleri gibi uygulamalara da uygulanabilir.

Entegre portal

Güç aktarma organları için ABB Ability Durum İzleme, müşterilerin bireysel ekipmanlarının temel operasyonel parametrelerini tek bir birleşik sistem olarak görüntülemeleri için bir izleme portalına erişmelerini sağlar. Müşteriler, daha az arıza süresi, daha uzun ekipman ömrü, daha düşük maliyetler, daha güvenli operasyonlar ve artan karlılık sağlayan önlemler alabilir.

ABB uzmanlığı yanınızda

ABB'nin sektörler arası deneyimi, kelimenin tam anlamıyla durum izleme servisine kodlanmıştır ve böylece müşterilere aktarma organı performansına ilişkin özel içgörüler sağlar. Müşteriler, ekipman durumu ve diğer bakım önerileri hakkında kapsamlı bir rapor alabilir.


Güç aktarma organları için ABB Ability Durum İzleme’nin Faydaları

  • Maksimum çalışma süresi 
  • Optimize edilmiş performans ve enerji verimliliği
  • Uzatılmış ekipman ömrü
  • Geliştirilmiş güvenlik 


  Öne Çıkanlar  Dosyalar ve bağlantılar  İlgili ürünler

  • Bize ulaşın

   Web talebinizi iletin biz size ulaşalım

   Bize ulaşın
  Select region / language