Global site

Strona ABB używa ciasteczek (cookies). Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z naszą polityką. Więcej

Elektryfikacja kolei i transportu miejskiego

Inwestycje w globalną infrastrukturę transportu publicznego, zarówno w kolej dalekobieżną i transport miejski, zwiększają się pod wpływem rosnącego zapotrzebowania na mobilność, rozwój systemów komunikacji publicznej, restrukturyzację kolei elektrycznej i zwiększonego zaangażowania sektora prywatnego.

ABB zajmuje się projektowaniem, pracami inżynieryjnymi, budową i uruchomieniem kompletnych trakcyjnych systemów zasilania, zarówno dla kolei dalekobieżnej, jak i komunikacji publicznej.

ABB oferuje pełną gamę podstacji trakcyjnych dla zastosowań prądu stałego i przemiennego, zawierającą rozdzielnice, zabezpieczenia i urządzenia sterownicze, w tym urządzenia do analizy zwarć dla celów szybkiego przywrócenia do pracy po wystąpieniu zakłócenia. Naszą zróżnicowaną ofertę energetyczną dla kolei i transportu miejskiego uzupełniają stacje przekształtnikowe, systemy zapewniania jakości energii, systemy zarządzania siecią, systemy rekuperacji i magazynowania energii oraz szeroka gama analiz systemu i dynamicznych symulacji zasilania trakcji opartych na nowoczesnych narzędziach programowych.

Wybierając ABB, jako dostawcę systemu, klient zyskuje kompetentnego, niezawodnego i zaangażowanego partnera dla realizacji całego systemu oraz przewidywalne i opłacalne rozwiązanie zapewniające mobilność. W przypadku projektów „pod klucz” nasz zespół projektowy działa, jako pojedynczy punkt odpowiedzialności, który minimalizuje ryzyko i zmniejsza złożoność projektu.

Szukasz wsparcia lub informacji sprzedażowej?

Aplikacje

Referencje

Dokumentacja do pobrania

Powiązane oferty