Global site

Strona ABB używa ciasteczek (cookies). Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z naszą polityką. Więcej

Serwis stacji elektroenergetycznych

Ciągła deregulacja, globalizacja i coraz większa konkurencja rynkowa stwarzają środowisko, które stawia wiele nowych wyzwań dla przemysłu elektrycznego.

Aby zapewnić skuteczność, firmy muszą skupiać się na optymalnym wykorzystaniu zasobów i efektywności kosztów przy jednoczesnym stosowaniu się do norm BHP, jakości i środowiska. Należyta konserwacja infrastruktury energetycznej zabezpiecza wartość majątku, optymalizuje działanie i niezawodność systemu i zapewnia stałe dostawy energii dla wszystkich procesów.

Dzięki ponad 100-letniemu doświadczeniu i innowacjach w dziedzinie stacji elektroenergetycznych i obecności na całym świecie, ABB dostarcza dostosowane rozwiązania z obszaru serwisu stacji spełniające wymagania wszystkich typów stacji elektroenergetycznych w sieciach przesyłowych i dystrybucyjnych oraz w przemysłowych systemach zasilania.

Nasza kompetentna organizacja serwisowa jest łatwo dostępna i pomaga zapewnić wysoką wydajność pracy przez cały okres eksploatacji stacji elektroenergetycznej. Kompleksowa wiedza na temat technologii pierwotnych i wtórych umożliwia nam udzielanie pomocy naszym klientom dzięki skutecznemu zarządzaniu, w tym planowaniu i świadczeniu szerokiej gamy dobrze skoordynowanych usług.

Szukasz wsparcia lub informacji sprzedażowej?

Nasza oferta

Aktualności

Loading documents

Referencje

Powiązana oferta