Dalsze zastosowania produktów do ochrony zasilania w centrach przetwarzania danych

Szukasz wsparcia lub informacji sprzedażowej?

Ochrona obciążeń mechanicznych

Niezawodność instalacji mechanicznej, a w szczególności układów chłodzenia, ma kluczowe znaczenie dla ogólnej dostępności centrum przetwarzania danych.
Firma ABB oferuje zasilacze UPS i kondycjonery napięcia klasy przemysłowej dostosowane do obsługi trudnych obciążeń przez silniki. 

Korekcja współczynnika mocy i harmonicznej

Zakłady często borykają się z niskim współczynnikiem mocy spowodowanym przez bezpośrednio podłączone silniki w instalacji chłodniczej, składową harmoniczną generowaną przez napędy silnikowe, a nawet niektórymi obciążeniami serwerowymi i zasilaczami UPS. Standardowa korekcja współczynnika mocy z użyciem kondensatorów jest trudna do zastosowania w centrach przetwarzania danych, zwłaszcza w tych wyposażonych w generatory zapasowe. Niektóre obciążenia serwerowe, zwłaszcza duże, mogą generować główny współczynnik mocy, co jest znaczącym problemem dla generatorów zapasowych. 
Kondycjoner mocy biernej PCS100 firmy ABB idealnie nadaje się do korygowania współczynnika mocy i harmonicznych niskiego rzędu w centrach przetwarzania danych.

Loading documents

Powiązane tematy

Powiązane produkty

Select region / language