Global site

Strona ABB używa ciasteczek (cookies). Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z naszą polityką. Więcej

Rozwiązania w dziedzinie ochrony zasilania dla przemysłu spożywczego

Dlaczego ochrona zasilania jest ważna w przedsiębiorstwach z branży spożywczej?

Sposób przetwarzania i pakowania żywności przeszedł rewolucję wraz z rozwojem wysokiego stopnia automatyzacji, monitoringu i systemów informatycznych. Było to podyktowane nie tylko zwiększeniem produkcji, ale również wieloma wymaganiami w zakresie bezpieczeństwa żywności. Ze względu na wysoki stopień automatyzacji zakłady tego typu są bardzo wrażliwe na zdarzenia dotyczące jakości zasilania.

Po takich zmianach wysoka jakość zasilania elektrycznego zyskuje kluczowe znaczenie dla działalności firmy. Oznacza to, że firmy spożywcze muszą dokładnie rozpatrywać swoje podejście do ochrony zasilania. Odstawienie mocy, zapady lub inne zakłócenia napięcia mogą spowodować wyłączenie lub awarię kluczowego sprzętu. Zależnie od procesu koszty związane z stratami w produkcji i przestojem mogą być znaczne.

Oferta produktów do ochrony zasilania firmy ABB składa się z szerokiej gamy zasilaczy UPS i kondycjonerów mocy, które mogą zabezpieczyć zakład spożywczy przed zakłóceniami w dostawach energii elektrycznej. Po zainstalowaniu rozwiązań do ochrony zasilania firmy ABB można zmaksymalizować jakość, bezpieczeństwo i produkcję żywności, zapewniając maksymalne wykorzystanie możliwości zakładu i wyższą jakość produktów w oczach klientów.

Szukasz wsparcia lub informacji sprzedażowej?

Najważniejsze informacje

Nasza oferta

Najnowsze wiadomości

Kluczowe referencje [EN]

Loading documents