The latest video series from ABB

Sign up for our monthly newsletter
and don't miss any further episode or upcoming news

Frozen Music - cykl filmów o architekturze

Technologie cyfrowe i inteligentne oraz ich rosnące znaczenie dla budynków i miast są obecnie ważnym czynnikiem w procesie projektowania architektonicznego.

Dla architektów ważne jest, by zarówno projekt, jak i wykonanie budynku spełniały najwyższe wymagania. Kluczowym elementem jest możliwość wdrożenia bezpiecznej technologii, zapewniającej kontrolę i redukcję zużycia energii oraz ogólnego śladu węglowego budynku.

Jeśli ta sama technologia dodatkowo zapewnia użytkownikom bezpieczeństwo, komfort i łatwe sterowanie wszystkimi funkcjami w pomieszczeniach – począwszy od oświetlenia, przez otwieranie i zamykanie żaluzji, po jakość powietrza i temperaturę, jest doskonałym narzędziem nowoczesnego budownictwa.

Katrin Foerster

International Key Account Manager
Architects and Interior Architects


„W każdym budynku kontekst definiuje przyszłościowe i optymalne rozwiązanie. Dzięki technologiom ABB architekci mogą również spełniać złożone wymagania dotyczące zrównoważonego i przyjaznego dla środowiska projektowania, a jednocześnie dbać o dobre samopoczucie i komfort mieszkańców. Bez względu na wielkość lub przeznaczenie budynku”. 


 


Dowiedz się więcej