Müşteri öncelikli dijital endüstriyel çözümler için @ ABB’nin yeni web sitesi yayında

Gelişmiş web portalı, ABB’nin endüstrilerdeki dijital sunumları hakkında kapsamlı bilgi kaynağı sağlıyor.

ABB bugün, şirketin dijital sunumlarını oluşturan ABB Ability ™ için yeni web sitesini yayınladı. Müşteri odaklı web sitesi, endüstriler arasında dijital dönüşümü sağlayan çözümler, insanlar ve ortaklıklar hakkında derinlemesine bilgi sağlıyor. İngilizce tabanlı web sitesine şu adresten erişilebilir: ability.abb.com

Yeni web sitesi müşteri segmentine göre düzenlenmiş olup, müşterilerin iş ihtiyaçlarına en uygun ABB Ability™ çözümlerine göz atmalarını kolaylaştırıyor. Her segmentte web sitesi ziyaretçileri; müşteri başarı öykülerini, kullanım durumlarını ve çok çeşitli farklı müşteri segmentlerinde 220 çözüm içeren ABB Ability™ kataloğunu bulabilir. Site aynı zamanda ABB’nin dijital ortakları - Microsoft, Hewlett Packard Enterprise (HPE), Dassault Systèmes ve IBM - ve bu ortakların ABB’nin dijital çözümlerini tamamlamak için getirdikleri imkanları da öne çıkarmaktadır.

Guido Jouret (ABB Chief Digital Officer), “ABB grubunun web sitesi gibi, ABB Ability™ web sitesi de öncelikle müşterilere odaklanıyor” dedi. “Dijital platformumuzla birlikte yeni özellikler geliştirmeye devam edecek olan bu gelişmiş sezgisel aracı müşterilerimize sunmaktan büyük heyecan duyuyoruz. Bu yeni web sitesi, ABB Ability™'nin müşterilerimiz için dijitalleşmenin geleceğini nasıl yazdığının en son örneği”.  

ABB Ability™ web sitesi ayrıca, Endüstriyel Nesnelerin İnterneti (IIoT), Enerji Devrimi ve Dördüncü Endüstri Devrimi gibi 21. yüzyılda şirketlerin çalışma şeklini derinden değiştiren konular hakkında değerli bilgiler sunuyor. Ziyaretçiler ayrıca ABB’nin dijital dönüşüme yaklaşımı hakkında daha fazla bilgi edinebilecekler.  

Ek olarak, web sitesi ziyaretçileri ABB’nin Denizcilik endüstrisi için dijital çözümlerinin kent limanlarındaki emisyonları nasıl azalttığını veya dijital sistemler ile ABB Ability™ akıllı sensörlerin entegrasyonunun yiyecek ve içecek endüstrisinde kaliteyi nasıl iyileştirdiğini açıklayan videoları izleyebilir. Site ayrıca, ABB’nin dijital çözümler satan yeni çevrimiçi portalı olan ABB Ability Marketplace™ 'e doğrudan bir bağlantı sağlıyor.

ABB (ABBN: SIX Swiss Ex) endüstrilerdeki dijital dönüşüme yön veren bir teknoloji lideridir. 130 yılı aşan inovasyon geçmişiyle ABB, dünya çapında müşteri odaklı dört öncü işkoluna sahiptir: ABB Ability™ dijital platformuyla desteklenen Elektrifikasyon, Endüstriyel Otomasyon, Hareket Sistemleri, Robotik ve İmalat Otomasyonu. ABB'nin Güç Şebekeleri işletmesi 2020 yılında Hitachi’ye devredilecektir. ABB yaklaşık 147.000 çalışanı ile 100’ün üzerinde ülkede faaliyet göstermektedir.

Bağlantılar

Bize ulaşın

İndirmeler

Bu makaleyi paylaş

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp