ABB, robotik ve otomasyonun heyecan verici dünyasını keşfedecek olan yeni bir seri Robot Podcast'i başlatıyor

ABB, robotik ve otomasyonun heyecan verici dünyasını keşfedecek olan yeni bir seri Robot Podcast'i başlatıyor

Robotikteki son teknolojiler ile otomasyondaki gelişmelerin,
topluma ve işletmelere sağlanan faydalar ile geleceğin getireceği yeniliklerin, endüstri ve akademiden uzmanlar tarafından analiz edileceği haftalık bir panel programı.

ABB, robot teknolojisinin yenilikçi ve heyecan verici dünyasını keşfeden yeni bir podcast serisi, pandemi tarafından getirilen bir nesildeki bu en büyük otomasyon değişiminin topluma olan faydalarını sunuyor.

İster laboratuvarlarda , ister KOBİ işletmelerinde insanlarla birlikte çalışan kolaboratif robotlar ya da yeni nesil bir elektrikli araç üreten büyük fabrikalarda çalışan endüstriyel robotlar olsun, her şekil ve boyuttaki robot, dünyanın her yerindeki insanlar ve şirketler için işi daha güvenli ve daha verimli hale getiriyor.

Robot Podcast'in her bölümünde bir uzmanlar paneli bulunacak ve en ilginç küresel vaka çalışmalarından bazılarına derinlemesine bir bakış atılacaktır.

Birinci bölüm bugünden (17 Şubat) itibaren yayınlanacak. Bundan sonraki beş bölüm her Çarşamba yayınlanacak ve daha sonra 2021'de bu bölümler devam edecek.

Robot Podcast, TV sunucusu ve mühendislik meraklısı Fran Scott tarafından sunuluyor. Birleşik Krallık'ta BBC ve Channel 4'ün yanı sıra Royal Society of Chemistry ve British Science and Media Museum'da çalıştı. Robot Podcast hakkında yorum yapan yorum Fran “Robotlar verimlilikte, esneklikte ve yaşam kalitesinde devrim yaratıyor. Her bölümde, robotların beraberinde gelen zorluklar ve fırsatlarla birlikte inşa edilmesine yardımcı olduğu o yeni heyecan verici dünyadan, robotik teknolojisinin son noktasını keşfetmeye kadar her biri açık ve ilginç tartışmalar içeren, uzmanların olduğu harika panellere katılıyorum." dedi.

http://smarturl.it/therobotpodcast ve https://global.abb/group/en/media/podcasts/the-robot-pod-cast linklerini kullanarak şimdi The Robot Podcast'e abone olun, böylece hiçbir bölümü kaçırmazsınız.

ABB Robot Podcast Yayın Takvimi

Bölüm Tema Yayın tarihi
1 2020 – Yeni bir dünya 17 Şubat
2 Kobotlar 24 Şubat
3 Sağlık 3 Mart
4 Gıda 10 Mart
5 Elektrikli Araçlar 17 Mart
6 Sürdürülebilirlik 24 Mart

ABB podcast serisinin bir bölümü bu şekildedir.

ABB (ABBN: SIX Swiss Ex), daha üretken ve sürdürülebilir bir gelecek için toplumun ve endüstrinin dönüşümüne enerji veren öncü bir küresel teknoloji şirketidir. Elektrifikasyon, robotik, otomasyon ve hareket portföyünü birbirine bağlayan yazılım ile ABB, performansını yeni seviyelere taşımak için teknolojinin sınırlarını zorlamaya devam ediyor. ABB'nin başarısını 130 yıla uzanan mükemmeliyet geleneği ile bugün 100'den fazla ülkedeki yaklaşık 105.000 çalışanı sürdürüyor. www.abb.com

ABB Robotik ve İmalat Otomasyonu, robotik, makine otomasyonu ve dijital hizmetlerde bir öncü olarak otomotivden elektroniğe ve lojistiğe kadar çok çeşitli endüstriler için yenilikçi çözümler sunar. Dünyanın önde gelen robotik ve makine otomasyon tedarikçilerinden biri olarak 500.000'den fazla robot çözümü sağlamıştır. Her ölçekteki müşterilerimizin üretkenliği, esnekliği, sadeliği ve çıktı kalitesini artırmasına yardımcı oluyoruz. Geleceğin bağlantılı ve kolaboratif fabrikasına geçişlerini destekliyoruz. ABB Robotik & İmalat Otomasyonu, 53'ten fazla ülkede 100'den fazla lokasyonda 10.000'den fazla kişiyi istihdam etmektedir. www.abb.com/robotics

Bağlantılar

Bize ulaşın

İndirmeler

Bu makaleyi paylaş

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp