SACE Tmax XT

Yeni bir çığır açın

SACE Tmax XT Serisi Kompakt Tip Devre Kesiciler (MCCB'ler), güvenlik ve kaliteyi güvenilir bir şekilde sunarken kullanım kolaylığını, entegrasyonu ve bağlanabilirliği en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmıştır. Bu ürünlerimizi sadece bağımsız koruma sunmaktan ziyade size tam esneklik, olağanüstü kesme yetenekleri ve baskı altında güvenilir performans sağlayan temel sistem unsurları olarak görebilirsiniz. 1600A'e kadar yedi farklı boyut ve koruma özelliği ile her amaca uygun bir çözüm vardır.

Akıllı şebeke veya mikro şebeke mi tasarlıyorsunuz? Teknik incelemeyi şimdi indirin.

İNDİR

Bulut bağlantılı

Bir sistemi kontrol altında tutabilmeniz için …
… onu her yerden izleyebilmeniz gerekir.


Geleceğin tesis yönetimi – SACE Tmax XT, modern tesis ve enerji yönetiminde standartları belirler. İstediğiniz uzaklıkta her yerden, her zaman bilgiye erişin, bilgiyi izleyin ve kontrol edin. Verimliliği arttırın ve enerji tasarrufu sağlayın.

İsteğe özel üretim

İş ne kadar karmaşık olursa olsun …
… çözüm basit.


Her uygulama için maksimum esneklik – SACE Tmax XT, elektrik tesisatları için standartları belirliyor. Kolay seçim, ortak aksesuarlar ve sezgisel tasarım ile akıllı pano üretimi ve hızlı yükseltme işlemleri. En kritik projelerde bile.

Üstün teknoloji

Yüksek performans gereksinimlerini karşılar ...
… hem de zorlanmadan.


Servis sürekliliği ve ekipman koruması – SACE Tmax XT, yüksek kesme kapasitesi gerektiğinde standartları belirler. Çalışma gerilimi ve ortam koşullarından bağımsız olarak aynı lojik, arayüz ve özellikleri paylaşma. En gelişmiş korumaları en küçük kasalara yerleştirebilme. 

Üst düzey ürünler

Sistemin güvenilirliği …
... detayların karşılıklı etkileşimine dayanır.

SACE Tmax XT’in tasarımından üretimine, belli bir stil ile detaylara gösterilen dikkat, son teknolojiler için standartları belirliyor. Yaklaşık bir asırlık araştırma ve deneyim, gelecekteki zorluklarla yüzleşmeye hazır üst düzey ürünler anlamına gelir.

Temel özellikleri

10 minutes to get cloud connected

10 dakikada buluta bağlantı

ABB__Speed_up_your_projects

%30’luk süre tasarrufu ile kurulum ve ayarlama

mobile

50 ek fonksiyon ile Marketplace üzerinden yükseltilebilen koruma üniteleri

rmaxXT_Emax

1 kullanıcı için 160 - 1600A’lik deneyim

Dokümantasyon

ABD VE KANADALI MÜŞTERİLER İÇİN NOT: Ülkelerinize özel kataloglara erişmek için, lütfen "ABD sipariş kodlarına sahip UL/CSA versiyonu kataloğu" kutusunu tıklayın.

  • Bize ulaşın

    Web talebinizi iletin biz size ulaşalım

    Bize ulaşın
Select region / language