Global site

ABB svetainė naudoja slapukus. Naudodamiesi šia svetaine Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Sužinokite daugiau

Kontaktinė informacija

Mūsų darbo laikas: Pr.- Kt. 08:00-17:00; Pn. 08:00-15:45

Su mumis susisiekite:

Dėmesio!

GoogleMaps žemėlapyje Parko g. klaidingai pažymėta kaip Benykštaičių g. Mus rasite iškart už įvažiavimo link Avižienių transporto žiedo.
arba į GoogleMaps paiešką įveskite "ABB"

arba naršykite www.maps.lt

Kontaktai

ADMINISTRACIJA 

 

padalinio Lietuvoje vadovas

Kęstutis Jablonskis

Tel: +370 687 33199
El.paštas: kestutis.jablonskis@lt.abb.com

 

administratorė

Kristina Aleksejeva

Tel: + 370 5 2738 300
El.paštas: kristina.aleksejeva@lt.abb.com

 

tiekimo/pirkimų vadovas

Andrej Volynkin

Tel: +370 5 2738 334
El.paštas: andrej.volynkin@lt.abb.com

 

marketingo vadovė 

Rita Oksaitė

Tel: + 370 686 15653
El.paštas: rita.oksaite@lt.abb.com

 

finansų vadovė

Jelena Ivanova

Tel: + 370 626 30973
El.paštas: jelena.ivanova@lt.abb.com

 

saugos, sveikatos, aplinkosaugos ir kokybės specialistas

Petras Viešchnickas

Tel: +370 695 60440
El.paštas: petras.vieschnickas@lt.abb.com
ELEKTRIFIKACIJA
 

skyriaus vadovas

Audrius Lapinskas


Tel: +370 650 89112
El.paštas: audrius.lapinskas@lt.abb.com
 

moduliniai komponentai, žaibosauga, elektros skydeliai

Dmitrijus Lomonosovas

 
Tel: +370 698 30945
El.paštas: dmitrijus.lomonosovas@lt.abb.com

instaliaciniai gaminiai, išmanūs namai, KNX ir pramoninės jungtys

Marjan Sadocha


Tel: +370 686 62681
El.paštas: marjan.sadocha@lt.abb.com

kirtikliai, galios skyrikliai, Kabeldon komponentai

Kęstutis Kulbačiauskas


Tel: +370 698 87443
El.paštas: kestutis.kulbaciauskas@lt.abb.com

pramoniniai automatiniai jungikliai (Tmax, Emax), 
spintos el. energijos paskirstymo sistemoms

Tadas Lideika


Tel: +370 698 88399
El.paštas:tadas.lideika@lt.abb.com

 

vidutinės įtampos įranga

Eduardas Slapšys

Tel: +370 616 26381
El.paštas: eduardas.slapsys@lt.abb.com

relinė apsauga

Remigijus Zanizauskas
Tel: +370 694 75579
El.paštas: remigijus.zanizauskas@lt.abb.com

 

elektromobilių krovimo stotelės, avarinis-evakuacinis apšvietimas,

Thomas & Betts produktai

Goda Montvidaitė

Tel: +370 647 13142

El.paštas: goda.montvidaite@lt.abb.com

valdymo ir kontrolės produktai

Jonas Prenskas

Tel: +370 676 36121
El.paštas: jonas.prenskas@lt.abb.com

UPS, elektrifikacijos serviso pardavimų vadovas

Dalius Briedis
Tel: +370 696 62754
El.paštas: dalius.briedis@lt.abb.com
PAVAROS IR VARIKLIAI  

eksporto vadovas

Skirmantas Žalnierius

Tel: +370 698 11090
El.paštas: skirmantas.zalnierius@lt.abb.com

 

varikliai ir elektros mašinos

Ovidijus Grigas

Tel: +370 618 46925
El.paštas: ovidijus.grigas@lt.abb.com

 

dažnio keitikliai

Tadas Ignatavičius

Tel: +370 615 66526
El.paštas: tadas.ignatavicius@lt.abb.com

 

serviso vadovas 

Justinas Pesliakas

Tel: +370 61454310
El.paštas: justinas.pesliakas@lt.abb.com
PRAMONĖS AUTOMATIZAVIMAS IR ROBOTIKA 

 

skyriaus vadovas 

Linas Žukauskas

Tel: +370 5 273 8353
El.paštas: linas.zukauskas@lt.abb.com 


energijos vartojimo auditai

Romas Juškevičius 

Tel: +370 687 16665
El.paštas: romas.juskevicius@lt.abb.com

UŽSAKYMAI

 

Tel: +370 5 2738 300
El.pastas: LT-uzsakymai@abb.com

Rekvizitai

 

 

 

ABB UAB

Parko g. 37
LT14198 Avižienių k.
Vilniaus r. sav.
Lithuania

Įmonės kodas 110179684
PVM kodas LT101796811

Bankas: Deutsche Bank AG
A/S: DE56500700100850927500
SWIFT: DEUTDEFFXXX

ABB naujienų srautas