Global site

ABB svetainė naudoja slapukus. Naudodamiesi šia svetaine Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Sužinokite daugiau

Mūsų kontaktai


Darbo laikas: 
Pr.- Kt. 08:00-17:00; Pn. 08:00-15:45

Su mumis susisiekite:

 

Adresas:

ABB UAB

Parko g. 37
LT14198 Avižienių k.
Vilniaus r. sav.
Lithuania



Rekvizitai:
Įmonės kodas 110179684
PVM kodas LT101796811

Bankas: Deutsche Bank AG
A/S: DE56500700100850927500
SWIFT: DEUTDEFFXXX

Dėl žemos įtampos ABB produktų įsigijimo, kreipkitės į mūsų autorizuotus partnerius visoje Lietuvoje:

Mūsų pardavimo partneriai

ELEKTRIFIKACIJA

 

 

 

skyriaus vadovas

Audrius Lapinskas


Tel: +370 650 89112
El.paštas: audrius.lapinskas@lt.abb.com

instaliaciniai gaminiai, išmanūs namai, KNX ir pramoninės jungtys

Marjan Sadocha


Tel: +370 686 62681
El.paštas: marjan.sadocha@lt.abb.com

kirtikliai, galios skyrikliai, Kabeldon komponentai

Kęstutis Kulbačiauskas


Tel: +370 698 87443
El.paštas: kestutis.kulbaciauskas@lt.abb.com

elektrifikacijos servisas ir nepertraukiamo maitinimo šaltiniai (UPS) 

Tadas Lideika

Tel: +370 698 88399
El.paštas: tadas.lideika@lt.abb.com

vidutinės įtampos įranga

Eduardas Slapšys

Tel: +370 616 26381
El.paštas: eduardas.slapsys@lt.abb.com

relinė apsauga

Remigijus Zanizauskas
Tel: +370 694 75579
El.paštas: remigijus.zanizauskas@lt.abb.com

elektromobilių krovimo stotelės, avarinis-evakuacinis apšvietimas,

Thomas & Betts produktai

Goda Montvidaitė

Tel: +370 647 13142

El.paštas: goda.montvidaite@lt.abb.com

saugos sprendimai ir produktai, variklių paleidimo sprendimai,

matavimo relės, valdymo ir kontrolės produktai

Jonas Prenskas

Tel: +370 676 36121
El.paštas: jonas.prenskas@lt.abb.com

 

PAVAROS IR VARIKLIAI 

 

skyriaus vadovas 

Justinas Pesliakas

Tel: +370 614 54310
El.paštas: justinas.pesliakas@lt.abb.com

eksporto vadovas

Skirmantas Žalnierius

Tel: +370 698 11090
El.paštas: skirmantas.zalnierius@lt.abb.com

varikliai ir elektros mašinos

Ovidijus Grigas

Tel: +370 618 46925
El.paštas: ovidijus.grigas@lt.abb.com

serviso vadovas

Linas Tamkutonis 

Tel: +370 620 36221
El.paštas: linas.tamukonis@lt.abb.com

serviso pardavimų specialistas

Grigorij Romadin

Tel: +370 613 61049
El.paštas: grigorij.romadin@lt.abb.com

 

PROCESŲ AUTOMATIZAVIMAS

 

skyriaus vadovas 

Indrekas Gerulaitis

Tel: +370 698 81203
El.paštas: indrekas.gerulaitis@lt.abb.com

 

ROBOTIKA

 

robotikos verslo vadovas 

Linas Žukauskas

Tel: +370 696 17919
El.paštas: linas.zukauskas@lt.abb.com 

robotikos pardavimai

Gediminas Darčianovas

Tel: +370 610 02483
El.paštas: gediminas.darcianovas@lt.abb.com

robotikos serviso pardavimai

Evaldas Matulevičius

Tel: +370 694 37765
El.paštas: evaldas.matulevicius@lt.abb.com

UŽSAKYMAI

Tel: +370 5 2738 300
El.pastas: LT-uzsakymai@abb.com

 

ADMINISTRACIJA 

administratorė

Kristina Aleksejeva

Tel: + 370 5 2738 300
El.paštas: kristina.aleksejeva@lt.abb.com

tiekimo/pirkimų vadovas

Andrej Volynkin

Tel: +370 612 10310
El.paštas: andrej.volynkin@lt.abb.com

marketingo vadovė 

Rita Oksaitė

Tel: + 370 686 15653
El.paštas: rita.oksaite@lt.abb.com

saugos, sveikatos, aplinkosaugos ir kokybės specialistas

Petras Viešchnickas

Tel: +370 695 60440
El.paštas: petras.vieschnickas@lt.abb.com

ABB naujienų srautas