Indoor skydiving s motorem ABB

Indoor skydiving s motorem ABB

Před deseti lety postavily Strojírny Litvínov tzv. aerodynamický tunel v Praze - Letňanech.

Byl to jejich první prototyp a rovnou se  jednalo o úspěšný projekt. Tunel nejen že je stále v provozu, ale každým rokem roste jeho popularita i počet letových hodin a to i díky silnému motoru  ABB.

„V Letňanech se nenachází pouze motory ABB. Máme zde kompletní sestavu od transformátoru, přes frekvenční měniče řady ACS880 až po zmiňované motory. Ty jsou zde po čtyřech kusech a bavíme se o celkovém výkonu 1.2MW, který se stará o simulovaný volný pád a potřebnou dávku adrenalinu,“ doplňuje Petr Bleha, Channel Sales Partner.

Žádná armáda světa se neobejde bez kvalitního výcviku a kde jinde trénovat vojenské výsadkáře, než v prostředí věrně simulující volný pád! Ale větrný tunel není jen o práci, ale také o zábavě, nabízí volnočasovou a zároveň bezpečnou aktivitu, s vysokou mírou přílivu endorfinů!

„Je to skutečný prožitek – v dnešní „hyperrealitní“ době, kdy se ztrácí rozdíl mezi skutečností a virtuálním světem, prožijete Vy a Vaše děti opravdový dotyk živlu!“ dodává kolega Vladimír Bayer, Project Engineer a milovník velkých motorů.

V zahraničí se můžete proletět a provozovat Skydiving v aerodynamickém tunelu Strojírny Litvínov prostřednictvím motorů a frekvenčních měničů ABB také v Lille (Francie), Lodz (Polsko), Sion (Švýcarsko), Milán (Itálie), Schönefeld (Německo).

Odkazy

Kontaktujte nás

Stažení obsahu

Sdílení článku

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp