Program "Tylko dla Orłów"

 

Za nami rozstrzygnięcie II edycji programu partnerskiego „Tylko dla Orłów”!

TYLKO DLA ORŁÓW to unikalny program, dedykowany najlepszym integratorom KNX i partnerom firmy ABB. Po sukcesie zeszłorocznej premiery programu, przyszła pora na podsumowanie tegorocznych osiągnieć firm, decydujących się na zastosowanie w projektach automatyki budynkowej ABB.

Podczas finałowej uroczystości najlepszym firmom, biorącym udział w programie, przyznano tytuły oficjalnych Partnerów ABB, w  tym srebrne i złote wyróżnienia. Miło nam poinformować, że w tym roku zwycięzcą programu oraz zdobywcą certyfikatu dla najlepszego Złotego Partnera ABB została firma Elektris z Poznania.

Ogłoszono również wyniki konkursu na inwestycję roku 2017. W kategorii inwestycja komercyjna 2017 zwyciężyła firma INLOGIC za projekt szkoły Podstawowej w Żukowie, drugie miejsce przypadło firmie MATRIX Jarosława Pękaly z inwestycją Hotel Grand Ascot w Krakowie. Trzecie miejsce zajęła firma HIRSCHMAN i inwestycja Osiedle Nowe Powiśle w Warszawie.

W kategorii rezydencji zwyciężyła firma ELEKTRIS i inwestycja Willa Morskie Oko w Warszawie,  drugie miejsce przypadło firmie INLOGIC Sp. z o.o. Sp. K. i projektowi Dom na wodzie w Nacka w Szwecji. Trzecie miejsce w tej kategorii zdobył Sylwester Tyszko-Elektroinstalacje z inwestycją Dom jednorodzinny w Tomaszkowie.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. 

Poznaj naszych Złotych i Srebrnych Partnerów 2018!

 

tylko_dla_orlow_zloty18

ELEKTRIS. Sztuka nowoczesnych instalacjiFirma Elektris działa na rynku automatyki budynkowej od ponad 20 lat. Zrealizowała ponad 200 inwestycji o zasięgu Polskim oraz Europejskim.  W swoim portfolio ma domy jednorodzinne, wille o powierzchniach ponad 1000m2, hotele oraz budynki przemysłowe. Zajmuje się projektowaniem, wykonywaniem, programowaniem oraz nadzorem nad inwestycjami. 

Specjalizuje się w inteligentnych instalacjach opartych na systemie KNX/EIB, systemach alarmowych, audio-wideo, domofonowych, monitoringu, systemach automatyki pożarowej, fotowoltaice oraz w teletechnice. 

Grupa wykwalifikowanych projektantów, inżynierów i instalatorów stara się spełniać wszystkie potrzeby i wymagania klientów.


ELEKTRIS Centrala Poznań 
ul. Ignacego Dobrogojskiego 30A      
61-692 Poznań 
tel. +48 780 007 178 
e-mail: elektris@elektris.pl
www.elektris.pl


1mp

INLOGIC sp. z o.o. sp. k. 


INLOGIC jest firmą o zasięgu krajowym wywodzącą się ze Szczecina, której początki sięgają 1992 roku. Specjalizuje się w projektowaniu i instalacji inteligentnych systemów budynkowych opartych na światowym standardzie KNX.

Silna pozycja INLOGIC to wynik konsekwencji w dostarczaniu wysokiej jakości usług oraz zdobyte przez ponad 20 lat doświadczenie na krajowym rynku inteligentnych domów. Dzięki realizacji szeregu różnorodnych projektów, jest partnerem zarówno dużych firm jak i odbiorców prywatnych.
Oferowany system automatyki budynkowej jest coraz częściej stosowany w nowopowstających budynkach mieszkalnych oraz biurowych. Firma może poszczycić się nienaganną opinią oraz wieloma zrealizowanymi inwestycjami użyteczności publicznej takimi jak: budynki biurowo-magazynowe, muzeum, fabryka, drukarnia, inteligentny kościół, kliniki, kancelaria, hotele czy szkoła.

Zakres oferowanych usług obejmuje nowoczesne instalacje elektryczne, w tym systemy grzewcze, okablowanie strukturalne, systemy audio-wideo, sieci IT, fotowoltaikę oraz różne systemy zabezpieczeń technicznych.


INLOGIC sp. z o.o. sp.k.                                             Oddział Warszawa   

ul. Basenowa 6                                                             ul. Duchnicka 3 
70-666 Szczecin                                                          01-796 Warszawa 
tel. +48 91 350 84 90                                                 tel. + 48 22 247 24 13
e-mail: biuro@inlogic.pl                                           e-mail: warszawa@inlogic.pl
www.inlogic.pl
www.facebook.com/inlogicPL

 


Inteligentne Instalacje Elektryczne - Krzysztof Pietrzak


IIE Krzysztof Pietrzak to firma działająca na rynku nieprzerwanie od 10 lat. W swojej ofercie, poza rozwiązaniami dotyczącymi zabezpieczenia domu (instalacje alarmowe), wentylacji czy napędów bram, świadczy przede wszystkim usługi związane z projektowaniem, programowaniem oraz dostosowaniem instalacji inteligentnej do zmieniających się potrzeb klientów.

Wychodząc z założenia, że dom to miejsce, w którym chcemy czuć się bezpiecznie i komfortowo, firma IIE Krzysztof Pietrzak zapewnia swoim klientom możliwość pełnego dostosowania instalacji do aktualnych oczekiwań jego użytkowników.


Inteligentne Instalacje Elektryczne
Krzysztof Pietrzak

ul. Karola Szymanowskiego 13/24
22-100 Chełm
tel. +48 509 764 166
e-mail: biuro@iie.com.pl
www.iie.com.pl


MATRIX


Firma MATRIX od ponad 20 lat z powodzeniem wdraża zaawansowane rozwiązania z dziedziny automatyki budynkowej. Firma posiada status partnera KNX. Pracownicy MATRIX stale podnoszą poziom swojej wiedzy na specjalistycznych kursach, a dzięki doświadczeniu oraz zaangażowaniu firma może spełnić wysokie wymagania inwestorów.

Wiele udanych realizacji obiektów prywatnych i komercyjnych potwierdzają kompetencję zespołu.
Podstawowym zakresem działania firmy są instalacje elektryczne i teletechniczne, w tym automatyka budynkowa, systemy wideodomofonowe, kontroli dostępu, systemy alarmowe, monitoringu, kablowanie strukturalne, systemy audio-wideo.


MATRIX
ul. Rzemieślnicza 8
30-363 Kraków
tel: 12 427 91 60
e-mail: biuro@matrix.krakow.pl
www.matrix.krakow.pl
tylko_dla_orlow_srebrny18

HIRSCHMANNFirma Hirschmann prowadzi działalność projektową w szeroko rozumianym zakresie instalacji elektrycznych i teletechnicznych dla budynków i osiedli budownictwa mieszkaniowego oraz obiektów użyteczności publicznej. Będąc równolegle integratorem systemu KNX, przy realizacji projektów firma wdraża nowoczesne technologie w dziedzinie automatyki budynkowej, jak również promuje nową jakość systemów kontroli dostępu w oparciu o produkty z serii ABB - WELCOME.


"HIRSCHMANN" Hirschmann Dorota

ul. Radziwie 5 lok. 157
01-164 Warszawa
tel. 22 870 02 00, 22 415 71 29

LIKONJesteśmy jedną z nielicznych firm na polskim rynku, oferujących kompleksową obsługę oraz integrację wielu dziedzin i technologii składających się na inteligentne systemy automatyki i bezpieczeństwa. Ponad 20-letnie doświadczenie przy projektowaniu i wdrażaniu systemów bezpieczeństwa, systemów zarządzania budynkiem w standardzie KNX w kraju i za granicą oraz uczestnictwo w wielu projektach tak różnych, jak potrzeby naszych klientów czynią z Nas najlepszych partnerów do realizacji przedsięwzięć będących nawet największymi wyzwaniami.

Naszym obszarem działania są wszystkie możliwe systemy przewodowe i bezprzewodowe zintegrowane w spójny system automatyki i bezpieczeństwa. Dzięki temu jesteśmy w stanie stworzyć nowoczesną instalację zarządzającą wszystkim czego potrzebujesz.


LIKON
ul. Owczarska 11A 
01-189 Warszawa
tel. +48 606 486 811
e-mail: info@likon.pl 
www.likon.pl
      

MESTIFirma Mesti zajmuje się kompleksową obsługą inwestycji w zakresie instalacji elektrycznych, teletechnicznych oraz automatyki przemysłowej. Ponad 9 letnie doświadczenie firmy oraz wyspecjalizowany zespół sprawiają, że świadczone usługi są na najwyższym poziomie
i spełniają wszelkie oczekiwania klientów, przyciągając zarówno osoby prywatne jak i duże firmy. 


MESTI

ul. Fabryczna 31
62-030 Luboń
tel. +48 733 700 704
      

BW-DESIGNNa firmę BW-Design składa się zespół wykształconych i dynamicznych profesjonalistów, posiadających szeroką wiedzę i umiejętności poparte 10 – letnim doświadczeniem w zakresie instalacji oraz specjalistycznego wyposażania domów, mieszkań, hoteli lub biur w urządzenia instalacji inteligentnej, sprzętu audio-video, RTV, systemów alarmowych, domofonowych, systemów multiroom, oświetlenia i innych związanych z montowanymi systemami wg indywidualnych potrzeb. Najpopularniejszym, montowanym przez firmę systemem instalacji inteligentnej jest system KNX. Pod względem komfortu, bezpieczeństwa, korzyści ekonomicznych, łatwości dostosowania do indywidualnych potrzeb klienta oraz możliwości integracji z wszelkimi systemami, KNX jest najlepszy.


BW-DESIGN

ul. Racławówka 283 c
36-047 Niechobrz
tel. 605 115 715
e-mail: biuro@bwsystem.pl

PROJECT SERVICEPROJECT SERVICE założyliśmy po to, aby wykorzystując naszą wiedzę techniczną móc kompleksowo współpracować z Klientami przy realizacji ich marzeń o bezpiecznym i komfortowym domu. Wiemy, że wybory z jakimi spotyka się Klient przy realizacji swoich planów budowlanych są trudne. W PROJECT SERVICE nie zostawiamy żadnych pytań bez odpowiedzi. Jesteśmy z Klientem od etapu koncepcji aż do etapu zamieszkania w domu.

Współpracując z liderami rozwiązań elektroinstalacyjnych gwarantujemy Klientom najwyższą jakość usług w zakresie inteligentnych instalacji elektrycznych i teletechnicznych w pełnym zakresie. Poza tradycyjnymi instalacjami inspirujemy naszych Klientów rozwiązaniami z zakresu przemyślanych systemów zabezpieczeń, komfortowego sterowania klimatem domu, kolorowego i nastrojowego oświetlenia, dobrego nagłośnienia oraz prezentacji obrazu.
Zapraszamy do nas.PROJECT SERVICE S.C. Joanna Metzger, Dariusz Sproski, Dariusz Koński

ul. Kruszwicka 8A
53-652 Wrocław
tel. +48 713 550 904
e-mail: biuro@project-service.pl
www.project-service.pl      

 

Dowiedz się więcej

Podsumowanie pierwszej edycji programu "Tylko dla Orłów"
Select region / language