Program "Tylko dla Orłów"

Za nami gala Kreatorów Budownictwa ABB, podczas której miała miejsce nowa odsłona unikalnego programu partnerskiego Tylko dla Orłów dedykowanego najbardziej cenionym firmom o profilu związanym z automatyką budynków oraz prefabrykacją rozdzielnic elektrycznych.

To prestiżowe wydarzenie miało miejsce 7 marca 2019 w hotelu DoubleTree by Hilton w Krakowie
i zostało objęte patronatem medialnym „Builder”. Do tej pory program obejmował jedynie firmy integrujące systemy KNX, a jego zwycięzcą drugi rok z rzędu została firma ELEKTRIS z Poznania.

Sukces minionych trzech edycji programu skłania do rozszerzenia jego formuły – wychodząc naprzeciw idei rozwoju polskiego rynku budownictwa, do udziału w czwartej edycji zostali zaproszeni również partnerzy odpowiedzialni za elektryfikację budynków – prefabrykatorzy szaf rozdzielczych.  

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom – zarówno za udział w samej Gali, jak i za współpracę oraz zaufanie w biznesie. 

Poznaj naszych Złotych i Srebrnych Partnerów 2019!

 


ELEKTRIS. Sztuka nowoczesnych instalacjiFirma Elektris działa na rynku automatyki budynkowej od ponad 20 lat. Zrealizowała ponad 200 inwestycji o zasięgu Polskim oraz Europejskim.  W swoim portfolio ma domy jednorodzinne, wille o powierzchniach ponad 1000m2, hotele oraz budynki przemysłowe. Zajmuje się projektowaniem, wykonywaniem, programowaniem oraz nadzorem nad inwestycjami. 

Specjalizuje się w inteligentnych instalacjach opartych na systemie KNX/EIB, systemach alarmowych, audio-wideo, domofonowych, monitoringu, systemach automatyki pożarowej, fotowoltaice oraz w teletechnice. 

Grupa wykwalifikowanych projektantów, inżynierów i instalatorów stara się spełniać wszystkie potrzeby i wymagania klientów.


ELEKTRIS Centrala Poznań 
ul. Ignacego Dobrogojskiego 30A      
61-692 Poznań 
tel. +48 780 007 178 
e-mail: elektris@elektris.pl
www.elektris.pl
INLOGIC sp. z o.o. sp. k. 


INLOGIC jest firmą o zasięgu krajowym wywodzącą się ze Szczecina, której początki sięgają 1992 roku. Specjalizuje się w projektowaniu i instalacji inteligentnych systemów budynkowych opartych na światowym standardzie KNX.

Silna pozycja INLOGIC to wynik konsekwencji w dostarczaniu wysokiej jakości usług oraz zdobyte przez ponad 20 lat doświadczenie na krajowym rynku inteligentnych domów. Dzięki realizacji szeregu różnorodnych projektów, jest partnerem zarówno dużych firm jak i odbiorców prywatnych.
Oferowany system automatyki budynkowej jest coraz częściej stosowany w nowopowstających budynkach mieszkalnych oraz biurowych. Firma może poszczycić się nienaganną opinią oraz wieloma zrealizowanymi inwestycjami użyteczności publicznej takimi jak: budynki biurowo-magazynowe, muzeum, fabryka, drukarnia, inteligentny kościół, kliniki, kancelaria, hotele czy szkoła.

Zakres oferowanych usług obejmuje nowoczesne instalacje elektryczne, w tym systemy grzewcze, okablowanie strukturalne, systemy audio-wideo, sieci IT, fotowoltaikę oraz różne systemy zabezpieczeń technicznych.


INLOGIC sp. z o.o. sp.k.                                             Oddział Warszawa   

ul. Basenowa 6                                                             ul. Duchnicka 3 
70-666 Szczecin                                                          01-796 Warszawa 
tel. +48 91 350 84 90                                                 tel. + 48 22 247 24 13
e-mail: biuro@inlogic.pl                                           e-mail: warszawa@inlogic.pl
www.inlogic.pl
www.facebook.com/inlogicPL

 


BW-DESIGNNa firmę BW-Design składa się zespół wykształconych i dynamicznych profesjonalistów, posiadających szeroką wiedzę i umiejętności poparte 10 – letnim doświadczeniem w zakresie instalacji oraz specjalistycznego wyposażania domów, mieszkań, hoteli lub biur w urządzenia instalacji inteligentnej, sprzętu audio-video, RTV, systemów alarmowych, domofonowych, systemów multiroom, oświetlenia i innych związanych z montowanymi systemami wg indywidualnych potrzeb. Najpopularniejszym, montowanym przez firmę systemem instalacji inteligentnej jest system KNX. Pod względem komfortu, bezpieczeństwa, korzyści ekonomicznych, łatwości dostosowania do indywidualnych potrzeb klienta oraz możliwości integracji z wszelkimi systemami, KNX jest najlepszy.


BW-DESIGN

ul. Racławówka 283 c
36-047 Niechobrz
tel. +48 605 115 715
e-mail: biuro@bwsystem.pl

HIRSCHMANNFirma Hirschmann prowadzi działalność projektową w szeroko rozumianym zakresie instalacji elektrycznych i teletechnicznych dla budynków i osiedli budownictwa mieszkaniowego oraz obiektów użyteczności publicznej. Będąc równolegle integratorem systemu KNX, przy realizacji projektów firma wdraża nowoczesne technologie w dziedzinie automatyki budynkowej, jak również promuje nową jakość systemów kontroli dostępu w oparciu o produkty z serii ABB - WELCOME.


"HIRSCHMANN" Hirschmann Dorota

ul. Radziwie 5 lok. 157
01-164 Warszawa
tel. 22 870 02 00, 22 415 71 29

MESTIFirma Mesti zajmuje się kompleksową obsługą inwestycji w zakresie instalacji elektrycznych, teletechnicznych oraz automatyki przemysłowej. Ponad 9 letnie doświadczenie firmy oraz wyspecjalizowany zespół sprawiają, że świadczone usługi są na najwyższym poziomie
i spełniają wszelkie oczekiwania klientów, przyciągając zarówno osoby prywatne jak i duże firmy. 


MESTI

ul. Fabryczna 31
62-030 Luboń
tel. +48 733 700 704
      

InterControlsObszarem działania firmy InterControls jest branża automatyki budynkowej, a przede wszystkim projektowanie oraz wykonawstwo systemów automatyki. Celem firmy jest zaspokajanie potrzeb klientów w zakresie szeroko rozumianej automatyzacji procesów, począwszy od układów umożliwiających codzienne funkcjonowanie, a skończywszy na wyrafinowanych sposobach podwyższania komfortu użytkowania. Zoptymalizowana do wymagań inteligentnego budownictwa oferta firmy skierowana jest do dwóch grup klientów: indywidualnych oraz biznesowych.


InterControls
ul. Winogrady 43/47
61-663 Poznań
tel. +48 61 415 29 62
e-mail: biuro@intercontrols.pl


ELSTECH


Firma Elstech oferuje zaawansowane rozwiązania z zakresu automatyki budynku, telewizji dozorowej oraz szeroko pojętych systemów bezpieczeństwa, adresowane do przedsiębiorców, instytucji państwowych oraz dużych obiektów użyteczności publicznej. Firma zapewnia rzetelną opieką podczas przygotowywania oferty i na każdym etapie jej realizacji, począwszy od projektowania po dobór odpowiednich urządzeń, uruchomienie i serwis. Specjalizujemy się w prowadzeniu projektów, które są postrzegane jako najbardziej innowacyjne i niezawodne.
 

ELSTECH
os. Złota Podkowa 38/P1
31-352 Kraków
tel: +48 570 400 538
e-mail: info@elstech.pl


Intelis Bogdan Pietrzyk


Intelis Bogdan Pietrzyk ma blisko 20 lat doświadczenia w branży automatyki budynkowej w standardzie EIB/KNX. Zakres działalności firmy obejmuje szeroko rozumianą integrację wszystkich instalacji w budynkach dla najefektywniejszego ich wykorzystania w celu zapewnienia wysokiego komfortu użytkowania i optymalizacji kosztów eksploatacji oraz bezpieczeństwa.
Dla spełnienia wysokich wymagań naszych Klientów, współpracujemy z najlepszymi specjalistami z branż audio-video, klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania, techniki basenowej. 

Od początku działań w dziedzinie integracji instalacji budynkowych współpracujemy ze światowym liderem w branży Firmą ABB. Wśród około 150 realizacji, projekty nasze obejmują przede wszystkim budynki mieszkalne od małych apartamentów po rezydencje ponad 1500 m2,
w swoich dokonaniach mamy także budynki komercyjne i przemysłowe. Głównym rejonem naszej działalności jest Polska południowa oraz pojedyncze realizacje w całym kraju.
 

Intelis Bogdan Pietrzyk
ul. Bobrowa Górka 31
43-600 Jaworzno
tel. +48 695 996 558
e-mail: intelis@wp.pl

Dowiedz się więcej

Automatyka budynku: Poznaj Złotych i Srebrnych Partnerów ABB 2018!Podsumowanie pierwszej edycji programu "Tylko dla Orłów"
Select region / language