Program "Tylko dla Orłów"

Za nami czwarta edycja programu partnerskiego „Tylko dla Orłów”. W 2020 roku, wzorem lat ubiegłych, w konkursie wyłoniono firmy, które prowadzą swój biznes związanym z automatyką budynków oraz prefabrykacją rozdzielnic elektrycznych.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za współpracę oraz zaufanie w biznesie. Poznaj naszych Złotych i Srebrnych Partnerów 2020!


Integratorzy systemów KNX / ABB-free@home

Prefabrykatorzy rozdzielnic elektrycznych


ELEKTRIS. Sztuka nowoczesnych instalacjiFirma Elektris działa na rynku automatyki budynkowej od ponad 20 lat. Zrealizowała ponad 200 inwestycji o zasięgu Polskim oraz Europejskim.  W swoim portfolio ma domy jednorodzinne, wille o powierzchniach ponad 1000m2, hotele oraz budynki przemysłowe. Zajmuje się projektowaniem, wykonywaniem, programowaniem oraz nadzorem nad inwestycjami. 

Specjalizuje się w inteligentnych instalacjach opartych na systemie KNX/EIB, systemach alarmowych, audio-wideo, domofonowych, monitoringu, systemach automatyki pożarowej, fotowoltaice oraz w teletechnice. 

Grupa wykwalifikowanych projektantów, inżynierów i instalatorów stara się spełniać wszystkie potrzeby i wymagania klientów.


ELEKTRIS Centrala Poznań 
ul. Ignacego Dobrogojskiego 30A      
61-692 Poznań 
tel. +48 780 007 178 
e-mail: elektris@elektris.pl
www.elektris.pl
AUTOMATIQ


Automatiq to zespół ludzi, którzy cenią optymalne rozwiązania i lubią dzielić się swoją wiedzą. Przekuwamy nasze kilkunastoletnie doświadczenia w czytelne i sprawne instalacje domowe. Kompleksowo obsługujemy budowy domów jednorodzinnych. Chętnie wspieramy działania deweloperów zwiększając atrakcyjność ich oferty i tym samym dbamy o komfort przyszłych mieszkańców. Mając do dyspozycji cały wachlarz możliwości, które dostarczają nam produkty ABB wybieramy te, które wprowadzą nową jakość w codziennym użytkowaniu Twojego najważniejszego miejsca na ziemi - Twojego domu.


AUTOMATIQ

ul. Glogowska 425
60-757 Poznan
+48694771199
marcin@automatiq.pl

www.automatiq.plHIRSCHMANNFirma Hirschmann prowadzi działalność projektową w szeroko rozumianym zakresie instalacji elektrycznych i teletechnicznych dla budynków i osiedli budownictwa mieszkaniowego oraz obiektów użyteczności publicznej. Będąc równolegle integratorem systemu KNX, przy realizacji projektów firma wdraża nowoczesne technologie w dziedzinie automatyki budynkowej, jak również promuje nową jakość systemów kontroli dostępu w oparciu o produkty z serii ABB - WELCOME.


"HIRSCHMANN" Hirschmann Dorota

ul. Radziwie 5 lok. 157
01-164 Warszawa
tel. 22 870 02 00, 22 415 71 29

elektromontaz_logoElektromontaż Poznań S.A.
ul. Wieruszowska 16
60-166 Poznań
+48608921129
elmont@elektromontaz.com

www.elektromontaz.poznan.pl 


elektromontaz_rzeszow_logo

Elektromontaż Rzeszow S.A.
ul. Przemysłowa 8
35-105 Rzeszow
+48178641800
rozdzielnice@elektromontaz.com.pl 

www.elmont-rzw.com.pl 


luximex_logo

Luximex Sp. z o.o.
ul. Fabryczna 5
33-132 Niedomice
+48146457588
luximex@luximex.com 

www.luximex.com 

Integratorzy systemów KNX / ABB-free@home

Prefabrykatorzy rozdzielnic elektrycznych


INTELYO

Firma Intelyo od ponad 10 lat działa na rynku wykonując projekty automatyki domowej (HMS), automatyki budynkowej (BMS), oświetlenia i audio-video. Realizujemy kompleksowo inwestycje w zakresie instalacji elektrycznych i teletechnicznych. W swoich projektach i realizacjach stosujemy najnowsze technologie. Nasze doświadczenie pozwala na ocenę potrzeb oraz wybór optymalnego rozwiązania. Współpracujemy zarówno z inwestorami prywatnymi, jak i deweloperami. Dobieramy rozwiązania dla architektów i projektantów.

Portfolio Intelyo zawiera małe mieszkania, duże rezydencje, a także budynki biurowe i apartamentowce. Obiekty realizujemy na terenie Polski, Europy oraz w bardziej odległych destynacjach.


INTELYO

ul. Zelwerowicza 4/4
02-928 Warszawa
+48222138230
info@intelyo.com

www.intelyo.comMESTIFirma Mesti zajmuje się kompleksową obsługą inwestycji w zakresie instalacji elektrycznych, teletechnicznych oraz automatyki przemysłowej. Ponad 9 letnie doświadczenie firmy oraz wyspecjalizowany zespół sprawiają, że świadczone usługi są na najwyższym poziomie
i spełniają wszelkie oczekiwania klientów, przyciągając zarówno osoby prywatne jak i duże firmy. 


MESTI

ul. Fabryczna 31
62-030 Luboń
tel. +48 733 700 704
      

BW-DESIGNNa firmę BW-Design składa się zespół wykształconych i dynamicznych profesjonalistów, posiadających szeroką wiedzę i umiejętności poparte 10 – letnim doświadczeniem w zakresie instalacji oraz specjalistycznego wyposażania domów, mieszkań, hoteli lub biur w urządzenia instalacji inteligentnej, sprzętu audio-video, RTV, systemów alarmowych, domofonowych, systemów multiroom, oświetlenia i innych związanych z montowanymi systemami wg indywidualnych potrzeb. Najpopularniejszym, montowanym przez firmę systemem instalacji inteligentnej jest system KNX. Pod względem komfortu, bezpieczeństwa, korzyści ekonomicznych, łatwości dostosowania do indywidualnych potrzeb klienta oraz możliwości integracji z wszelkimi systemami, KNX jest najlepszy.


BW-DESIGN

ul. Racławówka 283 c
36-047 Niechobrz
tel. +48 605 115 715
e-mail: biuro@bwsystem.pl

INTELIGENTNY BUDYNEK 


Firma Inteligentny Budynek Polska od ponad 15 lat kompleksowo realizuje systemy inteligentnego domu w standardzie KNX. Spółka ma w swoim portfolio kilkaset prywatnych inwestycji w kraju i za granicą.

Jest jednym z liderów branży automatyki w Polsce, członkiem amerykańskiej organizacji CEDIA. Posiada status Intel Provider Partner, jako partner kooperujący z INTEL

Od 2014 jest wyłącznym dystrybutorem unikatowych rolet zewnętrznych BUBENDORFF w Polsce i Europie Wschodniej.

Od 2018 roku współpracuje ze światowym liderem w produkcji ekskluzywnych pergoli, marką SUNTECH, której jest oficjalnym przedstawicielem w Polsce.

Markę Inteligentny Budynek Polska reprezentują i rekomendują Ambasadorzy: Paweł Zagumny, Agnieszka Kaczorowska-Pela, a wcześniej Piotr Rubik.

 
INTELIGENTNY BUDYNEK 

ul. Wislanego Nurtu 3
04-987 Warszawa
+48228721181
biuro@inteligentny-budynek.pl

ww.inteligentny-budynek.pl


InterControlsObszarem działania firmy InterControls jest branża automatyki budynkowej, a przede wszystkim projektowanie oraz wykonawstwo systemów automatyki. Celem firmy jest zaspokajanie potrzeb klientów w zakresie szeroko rozumianej automatyzacji procesów, począwszy od układów umożliwiających codzienne funkcjonowanie, a skończywszy na wyrafinowanych sposobach podwyższania komfortu użytkowania. Zoptymalizowana do wymagań inteligentnego budownictwa oferta firmy skierowana jest do dwóch grup klientów: indywidualnych oraz biznesowych.


InterControls
ul. Winogrady 43/47
61-663 Poznań
tel. +48 61 415 29 62
e-mail: biuro@intercontrols.pl


LIKON

To jedna z nielicznych firm na polskim rynku, oferujących kompleksową obsługę oraz integrację wielu dziedzin i technologii składających się na inteligentne systemy automatyki i bezpieczeństwa. Ponad 20-letnie doświadczenie przy projektowaniu i wdrażaniu systemów bezpieczeństwa, systemów zarządzania budynkiem w standardzie KNX w kraju i za granicą oraz uczestnictwo w wielu projektach tak różnych, jak potrzeby naszych klientów czynią z Nas najlepszych partnerów do realizacji przedsięwzięć będących nawet największymi wyzwaniami.

Naszym obszarem działania są wszystkie możliwe systemy przewodowe i bezprzewodowe zintegrowane w spójny system automatyki i bezpieczeństwa. Dzięki temu jesteśmy w stanie stworzyć nowoczesną instalację zarządzającą wszystkim czego potrzebujesz.


LIKON
ul.Górczewska 11/10
01-189 Warszawa
+48606486811
info@likon.pl

www.likon.pl
elektrotermia_logo_srebrny

Elektrotermia Sp. z o.o. Sp.k.
ul. Mackiewicza 5
31-214 Krakow
+48123334540
sekretariat@elektrotermia.com.pl 

www.elektrotermia.com.pl 

Dowiedz się więcej

Automatyka budynku: Poznaj Złotych i Srebrnych Partnerów ABB 2018 - edycja 2!Podsumowanie pierwszej edycji programu "Tylko dla Orłów".
Select region / language