Program "Tylko dla Orłów"

Za nami piąta edycja programu partnerskiego „Tylko dla Orłów”. W 2021 roku, wzorem lat ubiegłych, w konkursie wyłoniono firmy, które prowadzą swój biznes związany z automatyką budynków oraz prefabrykacją rozdzielnic elektrycznych.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za współpracę oraz zaufanie w biznesie. Poznaj naszych Złotych i Srebrnych Partnerów 2021!


Integratorzy systemów KNX / ABB-free@home

Prefabrykatorzy rozdzielnic elektrycznych


ELEKTRIS. Sztuka nowoczesnych instalacjiFirma Elektris działa na rynku automatyki budynkowej od ponad 20 lat. Zrealizowała ponad 200 inwestycji o zasięgu Polskim oraz Europejskim.  W swoim portfolio ma domy jednorodzinne, wille o powierzchniach ponad 1000m2, hotele oraz budynki przemysłowe. Zajmuje się projektowaniem, wykonywaniem, programowaniem oraz nadzorem nad inwestycjami. 

Specjalizuje się w inteligentnych instalacjach opartych na systemie KNX/EIB, systemach alarmowych, audio-wideo, domofonowych, monitoringu, systemach automatyki pożarowej, fotowoltaice oraz w teletechnice. 

Grupa wykwalifikowanych projektantów, inżynierów i instalatorów stara się spełniać wszystkie potrzeby i wymagania klientów.


ELEKTRIS Centrala Poznań 
ul. Ignacego Dobrogojskiego 30A      
61-692 Poznań 
tel. +48 780 007 178 
e-mail: elektris@elektris.pl

www.elektris.pl

T4U

Firma T4U świadczy szeroki asortyment usług z branży elektroinstalacyjnej na światowym poziomie. Zajmuje się między innymi projektowaniem i wykonaniem instalacji elektrycznych, teletechnicznych, oświetleniowych, komputerowych, fotowoltaicznych, systemów kontroli dostępu, monitoringu, videodomofonów, nagłośnienia, zabezpieczeń, sterowania żaluzjami, roletami, ogrzewaniem i klimatyzacją. Firma specjalizuje się zwłaszcza w systemach inteligentnej automatyki budynków KNX/EIB, które umożliwiają scentralizowane zarządzanie podłączonymi podsystemami obiektu przez automatyczne lub zdalne sterowanie z telefonów i komputerów.

Oferta T4U skierowana jest przede wszystkim do klientów indywidualnych oraz biznesowych. Wykonują instalacje oraz systemy elektroniki domowej i biurowej w rezydencjach, apartamentach, budynkach biurowych i budynkach użyteczności publicznej. Firma prowadzi również konserwację obiektów oraz administruje nawet zaawansowane systemy, sieci i instalacje. Dodatkowo wszystkie prace wykonywane są w bardzo dokładny i przemyślany sposób, aby umożliwić łatwą rozbudowę oraz integrację systemów i instalacji z pozostałymi systemami i instalacjami w budynku.

T4U to firma współpracująca z najlepszymi specjalistami, zrzeszająca pasjonatów nowych technologii i wyznaczająca szlak, którym podąża konkurencja. Ze względu na bogate doświadczenie, dla każdej inwestycji dobierane są indywidualnie urządzenia i rozwiązania w oparciu o potrzeby Klientów oraz specyfikację obiektu, aby uzyskać najlepszy możliwy efekt i największy komfort użytkowania.


T4U

ul. Kramarska 10/1
04-437 Warszawa
tel. +48 22 670 90 99
e-mail: t4u@t4u.email

www.t4u.pl


SEVEN POINTS 

Dwie główne sfery działalności firmy Seven Points, założonej w 2006 roku to automatyka budynkowa oraz oświetlenie.

Firma zajmuje się kompleksowym projektowaniem niskonapięciowych systemów sterowania budynkami, jak i oświetlenia.

Doradza, optymalizuje, a także integruje automatykę w sposób kompleksowy i efektywny. Tworząc koncepcje oświetleniowe każdorazowo kieruje się indywidualnym charakterem wnętrz, sięgając przy tym po rozwiązania znanych marek i designerów.   
Odbiorcami usług są przede wszystkim rezydencje, apartamenty, biura, sklepy, hotele, obiekty sakralne.

SEVEN POINTS
ul. Dąbrowskiego 6
87-100 Toruń
tel. +48 56 477 93 52
e-mail: sevenpoints@sevenpoints.pl

www.sevenpoints.pl

Logo-Seven-Points


HIRSCHMANNFirma Hirschmann prowadzi działalność projektową w szeroko rozumianym zakresie instalacji elektrycznych i teletechnicznych dla budynków i osiedli budownictwa mieszkaniowego oraz obiektów użyteczności publicznej. Będąc równolegle integratorem systemu KNX, przy realizacji projektów firma wdraża nowoczesne technologie w dziedzinie automatyki budynkowej, jak również promuje nową jakość systemów kontroli dostępu w oparciu o produkty z serii ABB - WELCOME.


"HIRSCHMANN" Hirschmann Dorota

ul. Radziwie 5 lok. 157
01-164 Warszawa
tel. 22 870 02 00, 22 415 71 29elektromontaz_logo
ul. Wieruszowska 16
60-166 Poznań
+48608921129
elmont@elektromontaz.com

www.elektromontaz.poznan.pl 


logo_GEOKAT_male

 

Wał Miedzeszyński 552
03-994 Warszawa
tel. +48 22 877 08 80

www.geokat.com.pl

Integratorzy systemów KNX / ABB-free@home

Prefabrykatorzy rozdzielnic elektrycznych


INTELYO

Firma Intelyo od ponad 10 lat działa na rynku wykonując projekty automatyki domowej (HMS), automatyki budynkowej (BMS), oświetlenia i audio-video. Realizujemy kompleksowo inwestycje w zakresie instalacji elektrycznych i teletechnicznych. W swoich projektach i realizacjach stosujemy najnowsze technologie. Nasze doświadczenie pozwala na ocenę potrzeb oraz wybór optymalnego rozwiązania. Współpracujemy zarówno z inwestorami prywatnymi, jak i deweloperami. Dobieramy rozwiązania dla architektów i projektantów.

Portfolio Intelyo zawiera małe mieszkania, duże rezydencje, a także budynki biurowe i apartamentowce. Obiekty realizujemy na terenie Polski, Europy oraz w bardziej odległych destynacjach.


INTELYO

ul. Zelwerowicza 4/4
02-928 Warszawa
+48222138230
info@intelyo.com

www.intelyo.comMESTIFirma Mesti zajmuje się kompleksową obsługą inwestycji w zakresie instalacji elektrycznych, teletechnicznych oraz automatyki przemysłowej. Ponad 9 letnie doświadczenie firmy oraz wyspecjalizowany zespół sprawiają, że świadczone usługi są na najwyższym poziomie
i spełniają wszelkie oczekiwania klientów, przyciągając zarówno osoby prywatne jak i duże firmy. 


MESTI

ul. Fabryczna 31
62-030 Luboń
tel. +48 733 700 704
      

AUTOMATIQ

Automatiq to zespół ludzi, którzy cenią optymalne rozwiązania i lubią dzielić się swoją wiedzą. Przekuwamy nasze kilkunastoletnie doświadczenia w czytelne i sprawne instalacje domowe. Kompleksowo obsługujemy budowy domów jednorodzinnych. Chętnie wspieramy działania deweloperów zwiększając atrakcyjność ich oferty i tym samym dbamy o komfort przyszłych mieszkańców. Mając do dyspozycji cały wachlarz możliwości, które dostarczają nam produkty ABB wybieramy te, które wprowadzą nową jakość w codziennym użytkowaniu Twojego najważniejszego miejsca na ziemi - Twojego domu.


AUTOMATIQ

ul. Głogowska 425
60-757 Poznan
+48694771199
marcin@automatiq.pl

www.automatiq.plINTELIGENTNE INSTALACJE ELEKTRYCZNE 


IIE Krzysztof Pietrzak to firma działająca na rynku nieprzerwanie od 10 lat. W swojej ofercie, poza rozwiązaniami dotyczącymi zabezpieczenia domu (instalacje alarmowe), wentylacji czy napędów bram, świadczy przede wszystkim usługi związane z projektowaniem, programowaniem oraz dostosowaniem instalacji inteligentnej do zmieniających się potrzeb klientów.

Wychodząc z założenia, że dom to miejsce, w którym chcemy czuć się bezpiecznie i komfortowo, firma IIE Krzysztof Pietrzak zapewnia swoim klientom możliwość pełnego dostosowania instalacji do aktualnych oczekiwań jego użytkowników.


Inteligentne Instalacje Elektryczne
Krzysztof Pietrzak

ul. Karola Szymanowskiego 13/24
22-100 Chełm
tel. +48 509 764 166
e-mail: biuro@iie.com.pl
www.iie.com.pl

PROJECT SERVICE

Firmę założyliśmy po to, aby wykorzystując naszą wiedzę techniczną móc kompleksowo współpracować z Klientami przy realizacji ich marzeń o bezpiecznym i komfortowym domu. Wiemy, że wybory z jakimi spotyka się Klient przy realizacji swoich planów budowlanych są trudne. W PROJECT SERVICE nie zostawiamy żadnych pytań bez odpowiedzi. Jesteśmy z Klientem od etapu koncepcji aż do etapu zamieszkania w domu.

Współpracując z liderami rozwiązań elektroinstalacyjnych gwarantujemy Klientom najwyższą jakość usług w zakresie inteligentnych instalacji elektrycznych i teletechnicznych w pełnym zakresie. Poza tradycyjnymi instalacjami inspirujemy naszych Klientów rozwiązaniami z zakresu przemyślanych systemów zabezpieczeń, komfortowego sterowania klimatem domu, kolorowego i nastrojowego oświetlenia, dobrego nagłośnienia oraz prezentacji obrazu.
Zapraszamy do nas.PROJECT SERVICE S.C. Joanna Metzger, Dariusz Sproski, Dariusz Koński
ul. Kruszwicka 8A
53-652 Wrocław
tel. +48 713 550 904
e-mail: biuro@project-service.pl

www.project-service.pl     


LIKON

To jedna z nielicznych firm na polskim rynku, oferujących kompleksową obsługę oraz integrację wielu dziedzin i technologii składających się na inteligentne systemy automatyki i bezpieczeństwa. Ponad 20-letnie doświadczenie przy projektowaniu i wdrażaniu systemów bezpieczeństwa, systemów zarządzania budynkiem w standardzie KNX w kraju i za granicą oraz uczestnictwo w wielu projektach tak różnych, jak potrzeby naszych klientów czynią z Nas najlepszych partnerów do realizacji przedsięwzięć będących nawet największymi wyzwaniami.

Naszym obszarem działania są wszystkie możliwe systemy przewodowe i bezprzewodowe zintegrowane w spójny system automatyki i bezpieczeństwa. Dzięki temu jesteśmy w stanie stworzyć nowoczesną instalację zarządzającą wszystkim czego potrzebujesz.


LIKON
ul.Górczewska 11/10
01-189 Warszawa
+48606486811
info@likon.pl

www.likon.pl
eltar energy_male

ul. Europejska 13
62-500 Konin
tel. +48 63 244 92 22
e-mail: firma@eltar-energy.pl

www.eltar-energy.pl


elektromontaz_rzeszow_logo


ul. Przemysłowa 8
35-105 Rzeszow
+48178641800
rozdzielnice@elektromontaz.com.pl 

www.elmont-rzw.com.pl 


SREBRNY INSELEC_male

ul. Szarych Szeregów 10
30-654 Kraków
tel. +48 12 644 21 44
e-mail: biuro@inselec.pl

www.inselec.pl

Dowiedz się więcej

Podsumowanie pierwszej edycji programu "Tylko dla Orłów".
Automatyka budynku: Poznaj Złotych i Srebrnych Partnerów ABB 2018 - edycja 2!Select region / language