Program "Tylko dla Orłów"

Siódma edycja programu partnerskiego „Tylko dla Orłów” ABB, już za nami! Tym razem spotkaliśmy się w przestrzeni kulturalno-biznesowej "Scena Monopolis" w Łodzi, gdzie wspólnie z naszymi partnerami rozmawialiśmy o megatrendach, które zdominują budynki przyszłości oraz aktualnych wyzwaniach jakie stawia przed nami rynek. Dokonaliśmy wyróżnień oraz ogłosiliśmy laureatów roku 2023 wręczając statuetki Srebrnych i Złotych Orłów w trzech kategoriach:

  • przedsiębiorstwa prefabrykujące rozdzielnice w systemie pro E Power,
  • integratorów systemów automatyki domowej 
  • integratorów systemów do zarządzania budynkami BMS 

W tym roku wyróżniona również została grupa Partnerów w zakresie rozwiązań Power Protection w oparciu o produkty z grupy UPS.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. 

 


Poznaj naszych Złotych i Srebrnych Partnerów 2023!


Integratorzy systemów automatyki domowej

Prefabrykatorzy rozdzielnic elektrycznych

Integratorzy systemów zarządzania budynkiem BMS


Firma Intelyo od ponad 12 lat działa na rynku wykonując projekty automatyki domowej (HMS), automatyki budynkowej (BMS), oświetlenia i audio-video. Realizujemy kompleksowo inwestycje w zakresie instalacji elektrycznych i teletechnicznych. W swoich projektach i realizacjach stosujemy najnowsze technologie. Nasze doświadczenie pozwala na ocenę potrzeb oraz wybór optymalnego rozwiązania. Współpracujemy zarówno z inwestorami prywatnymi, jak i deweloperami. Dobieramy rozwiązania dla architektów i projektantów. Portfolio Intelyo zawiera małe mieszkania, duże rezydencje, a także budynki biurowe i apartamentowce. Obiekty realizujemy na terenie Polski, Europy oraz w bardziej odległych destynacjach.


INTELYO
ul. Zelwerowicza 4/4
02-928 Warszawa
+48222138230
info@intelyo.com 
www.intelyo.com

 

Małopolski LUXIMEX, choć nie jest największą polską spółką, to przez 20 lat ewoluował od trzyosobowego zespołu do profesjonalnej firmy zatrudniającej kilkudziesięciu wykwalifikowanych specjalistów. Obecnie współpracuje z czołowymi przedstawicielami z branży technologicznej, w tym z liderem tego sektora, czyli ABB. Na co dzień LUXIMEX realizuje projekty w obrębie infrastruktury energetycznej dla strategicznych odbiorców, np. właścicieli obiektów rekreacyjnych, oraz placówek medycznych i edukacyjnych, dzięki czemu znalazł się w gronie znaczących firm tej części rynku

LUXIMEX zajmuje się prefabrykacją rozdzielnic niskiego napięcia oraz produkcją elementów z tworzyw termoutwardzalnych wykorzystywanych w przemyśle. To strategiczne produkty dla energetyki.

Firma realizuje zamówienia, z powodzeniem dostosowując projekty do specyfiki zróżnicowanych odbiorców. Dostarczane przez nią rozwiązania przekładają się na szereg korzyści biznesowych dla jej partnerów, stabilność funkcjonowania ich obiektów oraz bezpieczeństwo.

Luximex Sp. z o. o.
 ul. Fabryczna 5, 33-132 Niedomice
www.luximex.com
luximex@luximex.com


Wał Miedzeszyński 552
03-994 Warszawa
tel. +48 22 877 08 80

www.geokat.com.pl


Automatiq to zespół ludzi, którzy cenią optymalne i porządne rozwiązania. Przekuwamy nasze kilkunastoletnie doświadczenia w czytelne i sprawne instalacje domowe. Kompleksowo obsługujemy budowy domów wyposażając je w systemy automatyki i HVAC. Coraz częściej naszych wyszkolonych monterów można spotkać na budynkach wielorodzinnych. Chętnie wspieramy działania deweloperów zwiększając atrakcyjność ich oferty i tym samym dbamy o komfort przyszłych mieszkańców. Mając do dyspozycji cały wachlarz możliwości, które dostarczają nam produkty ABB wybieramy te, które wprowadzą nową jakość w codziennym użytkowaniu Twojego najważniejszego miejsca na ziemi - Twojego domu.

AUTOMATIQ
ul. Głogowska 425
60-757 Poznań
+48694771199
marcin@automatiq.pl
www.automatiq.plELEKTRIS. Sztuka nowoczesnych instalacji
Firma ELEKTRIS działa na rynku automatyki budynkowej od ponad 20 lat. Zrealizowała ponad 300 inwestycji o zasięgu Polskim oraz Europejskim.  W swoim portfolio posiada: apartamenty,  domy jednorodzinne, rezydencje o powierzchniach ponad 1000m2, hotele oraz budynki przemysłowe. Zajmuje się projektowaniem, wykonywaniem instalacji elektrycznych i teletechnicznych, programowaniem oraz nadzorem nad inwestycjami. 

Specjalizuje się w inteligentnych instalacjach opartych na systemie KNX/EIB, systemach alarmowych, audio-wideo, domofonowych, monitoringu, systemach automatyki pożarowej, fotowoltaice oraz w teletechnice. Grupa wykwalifikowanych projektantów, inżynierów i instalatorów stara się spełniać wszystkie potrzeby i wymagania klientów.


ELEKTRIS
ul. Ignacego Dobrogojskiego 30A      
61-692 Poznań 
tel. +48 780 007 178 
e-mail: elektris@elektris.pl
www.elektris.pl

Integratorzy systemów automatyki domowej

Prefabrykatorzy rozdzielnic elektrycznych

Integratorzy systemów zarządzania budynkiem BMS


Firma Hirschmann prowadzi działalność projektową w szeroko rozumianym zakresie instalacji elektrycznych i teletechnicznych dla budynków i osiedli budownictwa mieszkaniowego oraz obiektów użyteczności publicznej. Będąc równolegle integratorem systemu KNX, przy realizacji projektów firma wdraża nowoczesne technologie w dziedzinie automatyki budynkowej, jak również promuje nową jakość systemów kontroli dostępu w oparciu o produkty z serii ABB - WELCOME.

"HIRSCHMANN" Hirschmann Dorota

ul. Radziwie 5 lok. 157
01-164 Warszawa
tel. 22 870 02 00, 22 415 71 29

ELTAR ENERGY prowadzi działalność o profilu projektowo-produkcyjnym w branży elektroenergetycznej i automatyki przemysłowej, oferując wyspecjalizowane rozwiązania dla szeroko rozumianej energetyki. Realizujemy zamówienia zgodnie z indywidualnymi potrzebami Zleceniodawcy. Doskonała znajomość rynku pozwala nam na najlepszy dobór materiałów i aparatury, dzięki temu produkty wykonywane przez naszą firmę charakteryzują się najwyższą jakością. Zapewniamy rzetelne i profesjonalne podejście do wykonywanych prac. Począwszy od projektowania, poprzez prefabrykację, końcowy montaż na obiekcie oraz serwis. Wyspecjalizowana kadra inżyniersko-techniczna jest w stanie sprostać każdemu indywidualnemu zapotrzebowaniu klienta. Zapewniamy wysoką jakość, krótkie terminy realizacji oraz konkurencyjne ceny. Dzięki efektywnej organizacji logistycznej gwarantujemy terminową realizację zamówień. Nasze usługi wykonujemy na najwyższym poziomie stosując się do wszelkich norm, przepisów i standardów obowiązujących w branży elektroenergetycznej oraz rygorystycznych wymogów jakościowych, a dostarczane wyroby objęte są gwarancją i certyfikatem producenta.

Eltar Energy Sp. z o.o.
ul.  Europejska 13, 62-500 Konin
www.eltar-energy.pl
firma@eltar-energy.pl


Dwie główne sfery działalności firmy Seven Points, założonej w 2006 roku to automatyka budynkowa oraz oświetlenie.

Firma zajmuje się kompleksowym projektowaniem niskonapięciowych systemów sterowania budynkami, jak i oświetlenia.

Doradza, optymalizuje, a także integruje automatykę w sposób kompleksowy i efektywny. Tworząc koncepcje oświetleniowe każdorazowo kieruje się indywidualnym charakterem wnętrz, sięgając przy tym po rozwiązania znanych marek i designerów.   
Odbiorcami usług są przede wszystkim rezydencje, apartamenty, biura, sklepy, hotele, obiekty sakralne.

SEVEN POINTS
ul. Dąbrowskiego 6
87-100 Toruń
tel. +48 56 477 93 52
e-mail: sevenpoints@sevenpoints.pl

www.sevenpoints.pl


IIE Krzysztof Pietrzak to firma działająca na rynku nieprzerwanie od 10 lat. W swojej ofercie, poza rozwiązaniami dotyczącymi zabezpieczenia domu (instalacje alarmowe), wentylacji czy napędów bram, świadczy przede wszystkim usługi związane z projektowaniem, programowaniem oraz dostosowaniem instalacji inteligentnej do zmieniających się potrzeb klientów.

Wychodząc z założenia, że dom to miejsce, w którym chcemy czuć się bezpiecznie i komfortowo, firma IIE Krzysztof Pietrzak zapewnia swoim klientom możliwość pełnego dostosowania instalacji do aktualnych oczekiwań jego użytkowników.


Inteligentne Instalacje Elektryczne
Krzysztof Pietrzak

ul. Karola Szymanowskiego 13/24
22-100 Chełm
tel. +48 509 764 166
e-mail: biuro@iie.com.pl
www.iie.com.pl

Jesteśmy przedsiębiorstwem o ugruntowanej pozycji na polskim rynku. Świadczymy kompleksowe usługi dla klientów indywidualnych i biznesowych, rozmieszczonych na obszarze całego kraju. Nasze usługi skoncentrowane są głównie na branże elektryczną i energetyczną, w których to możemy pochwalić się wieloma perfekcyjne wykonanymi inwestycjami, docenionymi przez inwestorów oraz fachowe gremia.  W chwili obecnej jesteśmy bardzo aktywnym uczestnikiem przemian na rynku nowoczesnych technologii w zakresie energetyki i elektroenergetyki między innymi tworzenie inteligentnych rozdzielnic. Oferujemy Państwu atrakcyjne warunki współpracy handlowej oraz gwarancję wsparcia technicznego opartego na posiadanym doświadczeniu i wiedzy wysoko wykwalifikowanej kadry pracowniczej.

Serwis Handlowo Usługowy ELEKTROTEAM Sp. z o.o.
ul. E. Kwiatkowskiego 6. 97-400 Bełchatów
www.elektroteam.com.pl
biuro@elektroteam.com.plJesteśmy zespołem doświadczonych inżynierów zajmujących się systemami inteligentnych budynków od ponad 23 lat. Misją naszej firmy jest wdrażanie najnowocześniejszych technologii dostępnych na rynku smart home. Specjalizujemy się w realizacjach systemu KNX – światowego standardu sterowania, stosowanego zarówno w budynkach mieszkalnych jak i komercyjnych. Przy realizacji projektów wykorzystujemy urządzenia renomowanych i uznanych producentów europejskich. Zajmujemy się pełnym przygotowaniem inteligentnych systemów sterowania – od doradztwa i projektu, po realizację i serwis.

Oferujemy:
- konsultacje i doradztwo w zakresie wyboru optymalnego systemu smart home
- przygotowanie projektu wraz z wizualizacją
- kompleksowy montaż inteligentnych instalacji oraz opiekę serwisową
- integrację programową z innymi systemami
- modernizację i serwis systemów już istniejących
- montaż systemów audio-wideo i teletechnicznych
- montaż systemów zabezpieczających: alarmowych, monitoringu wizyjnego, kontroli dostępu, przeciwpożarowych

Naszym realizacjom stawiamy najwyższe wymagania w zakresie jakości, komfortu, bezpieczeństwa i energooszczędności. 

P.U.H. POZELM
ul. Rynkowa 97
62-081 Przeźmierowo k/Poznania
tel: +48 61 653 49 40
kom. +48 600 342 343
e-mail: biuro@pozelm.pl


Firma GK-Elektro jest wiodącym wykonawcą instalacji elektroenergetycznych w Polsce i Europie. Zorientowany na potrzeby każdego Klienta zespół specjalistów świadczący usługi w branży elektrycznej i teletechnicznej .

Dużym atutem naszej firmy jest własny zakład produkcji urządzeń elektrycznych w Opalenicy, gdzie miedzy innymi z aparatury ABB powstają znane z niezawodności rozdzielnie. Profesjonalizm posiadanych zasobów ludzkich pozwala na obsługę Klienta na najwyższym poziomie, a efektywność i jakość działania są dla nas największym priorytetem

GK-Elektro Sp. z o.o.
ul. Gdyńska 83
62-004 Czerwonak
tel. +48 530 400 850
e-mail: biuro@gkelektro.com
www.gkelektro.com


Firma Quicktec powstała z pasji do nowoczesnych technologii. Zajmujemy się kompleksową obsługą podczas procesu inwestycyjnego w zakresie inteligentnych instalacji automatyki budynkowej. Jesteśmy po to, aby przystosować dom, budynek do Twoich potrzeb, pomagamy dobrać urządzenia adekwatne do wymagań wizualnych i funkcjonalnych. Utrzymujemy stały kontakt z klientem na każdym etapie inwestycji. Nie boimy się nowych wyzwań czy technologii, jesteśmy ekspertami w dziedzinie automatyki budynkowej. Specjalizujemy się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań technologii smart dla domów i budynków. Przed nami automatyka nie ma tajemnic. Działamy profesjonalnie i sięgamy po innowacyjne technologie, aby nasi klienci mogli cieszyć się najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologii już dziś. Stale dbamy o ciągły rozwój, aby utrzymywać standard pracy na jak najwyższym poziomie.

Quicktec Sp. z o.o.

ul. Czwartaków 1
70-774 Szczecin                                                                                                                   
tel. +48 534 055 991
e-mail: info@quicktec.pl


Jesteśmy firmą budowlaną specjalizującą się w prefabrykacji Rozdzielnic Elektrycznych nN i Szaf Sterowniczych, wykonawstwie instalacji elektrycznych i HVAC, izolacji oraz montażu i uruchamianiu AKPiA. Oferujemy rozwiązania „pod klucz”, począwszy od projektowania, poprzez dostawy, montaż i rozruch urządzeń oraz kompletnych instalacji elektrycznych i HVAC. Nasza firma świadczy również usługi w zakresie szkolenia i obsługi technicznej oraz serwisu pogwarancyjnego. Zapewniamy fachowe doradztwo techniczne. Pomagamy opracowywać koncepcję techniczno-ekonomiczną oraz dopasować optymalne rozwiązania. Powierzone nam zadania i projekty realizowane są przez zespół fachowców, posiadających bogate doświadczenie oraz kwalifikacje dostosowane do wymagań konkretnej branży. Powierzone nam zadania i projekty realizowane są przez zespół fachowców, posiadających bogate doświadczenie oraz kwalifikacje dostosowane do wymagań konkretnej branży.

INSELEC Sp. z o.o.  
ul. Szarych Szeregów 10, 30-614 Kraków
www.inselec.pl
biuro@inselec.pl


Firma Quicktec powstała z pasji do nowoczesnych technologii. Zajmujemy się kompleksową obsługą podczas procesu inwestycyjnego w zakresie inteligentnych instalacji automatyki budynkowej. Jesteśmy po to, aby przystosować dom, budynek do Twoich potrzeb, pomagamy dobrać urządzenia adekwatne do wymagań wizualnych i funkcjonalnych. Utrzymujemy stały kontakt z klientem na każdym etapie inwestycji. Nie boimy się nowych wyzwań czy technologii, jesteśmy ekspertami w dziedzinie automatyki budynkowej. Specjalizujemy się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań technologii smart dla domów i budynków. Przed nami automatyka nie ma tajemnic. Działamy profesjonalnie i sięgamy po innowacyjne technologie, aby nasi klienci mogli cieszyć się najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologii już dziś. Stale dbamy o ciągły rozwój, aby utrzymywać standard pracy na jak najwyższym poziomie.

Quicktec Sp. z o.o.

ul. Czwartaków 1
70-774 Szczecin                                                                                                                   
tel. +48 534 055 991
e-mail: info@quicktec.pl

Firmę założyliśmy po to, aby wykorzystując naszą wiedzę techniczną móc kompleksowo współpracować z Klientami przy realizacji ich marzeń o bezpiecznym i komfortowym domu, biurze, hotelu. Wiemy, że wybory z jakimi spotyka się Klient przy realizacji swoich planów budowlanych są trudne. W PROJECT SERVICE nie zostawiamy żadnych pytań bez odpowiedzi. Jesteśmy z Klientem od etapu koncepcji aż do etapu zakończenia Inwestycji.

Współpracując z liderami rozwiązań elektroinstalacyjnych gwarantujemy Klientom najwyższą jakość usług w zakresie inteligentnych instalacji elektrycznych i teletechnicznych w pełnym zakresie. Poza tradycyjnymi instalacjami inspirujemy naszych Klientów rozwiązaniami z zakresu przemyślanych systemów zabezpieczeń, komfortowego sterowania klimatem domu, kolorowego i nastrojowego oświetlenia, dobrego nagłośnienia oraz prezentacji obrazu.
Zapraszamy do nas.

PROJECT SERVICE S.C. Joanna Metzger, Dariusz Koński
ul. Kruszwicka 8A
53-652 Wrocław
tel. +48 713 550 904
e-mail: biuro@project-service.pl
www.project-service.pl    

Firma ENTECH zajmuje się seryjną produkcją szaf i rozdzielnic dla energetyki zawodowej i klientów indywidualnych. Produkujemy wyroby w obudowach termoutwardzalnych z tworzywa o nazwie MENZOLIT SMC. W celu usprawnienia procesów produkcyjnych i jak najlepszego dostosowania się do wymagań klienta ,  wprowadziliśmy System Zarządzania Jakością ISO 9001:2008. System potwierdzony jest certyfikatem globalnym wydanym przez kooperacje czterech jednostek certyfikacyjnych. Utrzymujemy rozwinięty dział automatyki przemysłowej. W oparciu o wysoko wykwalifikowaną kadrę inżynierską zajmujemy się projektowaniem układów sterowania automatycznego, programowaniem sterowników przemysłowych PLC i paneli operatorskich HMI, sterowaniem i wizualizacją procesów w systemach SCADA, realizacją rozdzielnic z układami AKPiA, gwarancyjną i pogwarancyjną opieką serwisową. Jako priorytet w naszej Firmie stawiane jest bezpieczeństwo osób użytkujących i obsługujących nasze urządzenia. Bezpieczeństwo naszych wyrobów udokumentowane jest certyfikatem B wydanym przez Biuro Badawcze ds. Jakości SEP. W obecnej chwili Firma zatrudnia dobrze wykwalifikowana kadrę projektową i wykonawczą co w połączeniu z dużym doświadczeniem na rynku pozwala na produkowanie coraz to lepszych wyrobów.

ZPU ENTECH E.R. Władyczyńscy Sp. J.
adres:  ul. Szczecińska 34B, 75-137 Koszalin 
www.entech.pl
entech@entech.plDwie główne sfery działalności firmy Seven Points, założonej w 2006 roku to automatyka budynkowa oraz oświetlenie.

Firma zajmuje się kompleksowym projektowaniem niskonapięciowych systemów sterowania budynkami, jak i oświetlenia.

Doradza, optymalizuje, a także integruje automatykę w sposób kompleksowy i efektywny. Tworząc koncepcje oświetleniowe każdorazowo kieruje się indywidualnym charakterem wnętrz, sięgając przy tym po rozwiązania znanych marek i designerów.   
Odbiorcami usług są przede wszystkim rezydencje, apartamenty, biura, sklepy, hotele, obiekty sakralne.

SEVEN POINTS
ul. Dąbrowskiego 6
87-100 Toruń
tel. +48 56 477 93 52
e-mail: sevenpoints@sevenpoints.pl

www.sevenpoints.pl


Partnerzy UPS

Nowa kategoria, po raz pierwszy z nami - Partnerzy ABB specjalizujący się w rozwiązaniach w zakresie infrastruktury technicznej zapewniającej gwarantowane zasilanie odbiorów krytycznych w obiektach, w oparciu o produkty Power Protection ABB UPS.

 EST Energy została powołana w 2000 roku, jako kontynuacja firmy Elektronika Serwis, której struktury organizacyjne sięgają 1989 roku. EST Energy to rodzinna firma z polskim kapitałem. Swym zasięgiem działania obejmuje całą Polskę w niemalże wszystkich branżach: IT, banki, data center, serwerownie, szpitale, przemysł.

EST Energy – Your Power – We Care.

EST Energy jest wyspecjalizowaną firmą dostarczającą kompleksowe rozwiązania w zakresie systemów zasilania gwarantowanego (UPS’y, agregaty prądotwórcze, kompensacja mocy, systemy poprawiające jakość sieci, magazyny energii). Ponadto:

  • zapewniamy pomoc w wyborze odpowiednich rozwiązań poprawiających jakość zasilania energią elektryczną zgodnie z indywidualnymi potrzebami klienta,
  • wykonujemy rozwiązania koncepcyjne, projekty techniczne, audyty,
  • dostarczamy, uruchomiamy i serwisujemy przyjęte rozwiązania,
  • dysponujemy profesjonalnym działem serwisu i siecią partnerów w całej Polsce.

EST Energy Sp. z o.o.
Spółka komandytowa
ul. Żeromskiego 114
05-400 Otwock 

www.estenergy.plDowiedz się więcej

Poznaj naszych Złotych i Srebrnych Partnerów 2022!
Select region / language