Collaboration Table - vše pro efektivní řízení průmyslových podniků

Collaboration Table přináší nové možnosti pro využití digitalizace v průmyslu. Představuje moderní manažerský nástroj, který automaticky sbírá data z různých zdrojů, a to data histrocká i aktuální v reálném čase.

Interaktivní 3D KPI aplikace pak intuitivně zobrazuje klíčové informace a jejich přímou vazbu na manažerské klíčové ukazatele výkonnosti tzv. KPI, to vše na úrovni konkrétního podniku v atraktivním 3D formátu. Máte tak k dispozici informace v plném kontextu a celkový přehled o klíčových informacích.

Výsledkem jsou přesná data a jejich vyhodnocení pro následná manažerská rozhodnutí s cílem zvýšení produktivity a maximálního využití resp. úspor spotřebovaných energií.

Collaboration Table prostřednictvím 55palcové dotykové obrazovky umožňuje uživatelům vzájemně spolupracovat a sdílet informace napříč celou organizací, nápady a kompetence mezi jednotlivými týmy a tímto způsobem tak přispívat k vyšší efektivitě řízení svých provozů.

Collaboration Table lze jednoduše umístit do stávajících budov a kancelářských prostor, přesto je však dostatečně robustní pro využití přímo v průmyslovém prostředí. Ergonomický design umožňuje nastavení výšky obrazovky i úhlu náhledu, kdy je možné měnit natočení až až o 180 ° a tím jednoduše zobrazit dotykovou obrazovku ze dvou úhlů.

Hledáte informace o technické podpoře nebo nákupu?

Stabilní a robustní řešení "all-in-one"

Otevírá nové možnosti pro spolupráci napříč organizací

Nabízí informace v plném kontextu a celkový přehled

ABB software pro analýzu dat pro použití s Collaboration Table

Loading documents
Select region / language