Global site

Strona ABB używa ciasteczek (cookies). Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z naszą polityką. Więcej

Zarządzanie produkcją wsadową w systemie 800xA

Potężny pakiet oprogramowania do konfiguracji, planowania i zarządzania operacjami wsadowymi, zapewniający poprawę opłacalność, spójności i identyfikowalności produkcji.

Każde narzędzie do zarządzania produkcją wsadową może kontrolować sekwencję procesu przy zachowanych warunkach stacjonarnych i wtedy, gdy wszystko idzie zgodnie z planem. Co się jednak stanie, gdy wydarzy się cos nieoczekiwanego? 800xA Batch Management jest jedynym rozwiązaniem do kontroli produkcji wsadowej, które zostało unikalnie zaprojektowane do pomocy w stabilizacji i powrocie do stanu normalnego po nieoczekiwanym zdarzeniu. Kluczowa z tego względu jest elastyczność, która może być wprowadzona do strategii kontroli szarż w systemie 800xA oraz wsparcie dla dynamicznych parametrów receptur.
 
800xA Batch Management jest zgodny ze standardami przemysłowymi, takimi jak ISA88, ISA95, IEC 61512 i IEC 62264 i dodatkowo wzmocniony przez rozległą wiedzę i ekspertyzę ABB z zakresu automatyzacji produkcji wsadowej.

Dla procesów produkcyjnych podlegających regulacjom i kontroli przez organy regulacyjne, takie jak FDA, MHRA czy TGA, system 800xA dostarcza narzędzi potrzebnych do osiągnięcia zgodności z stawianymi wymaganiami.

Szukasz wsparcia lub informacji sprzedażowej?

Nasza oferta

Loading documents