Global site

Měnič strojních zařízení ACS880-M04

Přizpůsobuje se strojům, které navrhujete, a umožňuje jejich optimální provoz


Pokud požadujete pomocníka, který se přesně přizpůsobí vašemu stroji, měniče ACS880-M04 přesně splňují zadání. Tento špičkový měnič pro strojní zařízení je určený pro přesné a dynamické řízení téměř libovolného typu motoru. Poskytuje programování v souladu s normou IEC 61131-3 pro návrh flexibilní kontrolní logiky. Měnič je kompatibilní se zásuvným modulem bezpečnostních funkcí (FSO-12/-21) pro zvýšenou bezpečnost aplikace. Může být rychle a bezpečně propojen s bezpečnostní jednotkou PLC prostřednictvím protokolu PROFIsafe a sběrnice PROFINET. Mezi další možnosti patří řídicí programy aplikací pro navíječe, jeřáby a vysokorychlostní aplikace. Měnič podporuje širokou škálu protokolů fieldbus, filtrů EMC, kodérů a rozhraní synchronního přenosu. Tlumivky a brzdové odporníky jsou nabízeny jako externí příslušenství. Měnič bude vybaven všeobecnými funkcemi měniče, které umožňují synchronizované polohovací úkony.
Frekvenční měniče ACS880-M04 pro strojnh zařízení jsou vhodné například pro potravinářský a nápojový průmysl nebo tváření materiálů. K cílovým aplikacím patří navijáky, tažení drátů, míchače, jeřáby a další výkonové aplikace využívané při výrobě strojů.


Důležité údaje

  • 0,37 až 45 kW a 230 až 500 V
  • Stupeň krytí IP20 ve standardní verzi; přímá regulace krouticího momentu (DTC) pro vysoce přesné a dynamické řízení motoru bez použití snímačů
  • Programování podle IEC 61131-3 pro flexibilní řízení návrhové logiky
  • Zabudované bezpečnostní prvky s bezpečným odpojením momentu (STO) ve standardní verzi a podpora modulu bezpečnostních funkcí (FSO-12 a FSO-21)
  • Připravené řídicí programy pro různé aplikace
  • Široká řada dostupných sběrnicových adaptérů nabízí rozsáhlé možnosti připojení
  • Podpora synchronních reluktančních motorů 

Hledáte informace o technické podpoře nebo nákupu?

Odkazy a soubory ke stažení

Loading documents