Nabíjecí stanice Terra HP s výkonem až 350 kW

3. generace nabíjecí stanice Terra HP s modulárním výkonem 175-350 kW představuje ideální řešení pro dálniční sítě a nabíjení flotil elektromobilů.

Nároky na lepší pokrytí infrastruktury stále rostou, stejně jako poptávka po rychlejším a vyšším výkonu. Díky technologii sdíleného dynamického DC nabíjení tyto napájecí skříně mohou nabíjet jedno vozidlo výkonem až 350 kW a 500 A nebo dvě vozidla současně výkonem až 175 kW a 375 A. Nabíjecí stanice Terra HP 3. generace nabízí prémiový zážitek z nabíjení díky vysokému výstupnímu výkonu, nízké hladině hluku, dlouhému nabíjecímu kabelu se samonavíjecím systémem, kompaktnímu designu a několika možnostem ověřování, plateb a úprav dle požadavků zákazníka. 

Prémiový uživatelský zážitek

Snadné používání

Nabíjecí stanice Terra HP 3. generace nabízí prémiový zážitek z nabíjení díky vysokému výstupnímu výkonu, nízké hladině hluku, dlouhému nabíjecímu kabelu se samonavíjecím systémem, kompaktnímu designu a několika možnostem ověřování, plateb a úprav dle požadavků zákazníka.

Personalizace

Slaďte si nabíjecí stanici s vaší značkou

Opatřete nabíjecí stanici atributy vaší značky – využít můžete folie a LED pásky v barvách vaší značky, přizpůsobit si můžete také uživatelské rozhraní tak, aby odpovídalo identitě vaší značky.

Ziskový provoz

Vytvořeno pro byznys

Terra HP je vhodná pro komerční provoz. Díky technologii sdíleného dynamického DC nabíjení umožňuje efektivní nabíjení, hospodaření s energií na nabíjecím stanovišti i optimalizaci nákladů na připojení do sítě. Díky softwaru pro vzdálený přístup je nabíjecí stanice připravena reagovat na stále vzrůstající požadavky stávajících i budoucích elektromobilů.

Hlavní přínosy

  • Nový navíjecí systém a dlouhé kabely.
  • Široké napěťové rozmezí (150- 920 V DC)  pro podporu dnešních i budoucích generací elektromobilů).
  • Tiché nabíjení proudem 500 A. 
  • Technologie sdíleného dynamického DC nabíjení pro úsporu nákladů. 
  • Škálovatelná instalace s integrovaným galvanickým řešením.
  • Kompaktní design stojanu, integrovaný chladič a připojení ke standardní 400 V AC síti.
  • Vyzařované emise EMC na úrovni třídy B (rezidenční prostředí).  
  • Splňuje normu IEC61851-23 – konkrétně omezení Y-capacity na úrovni systému, kapalinou chlazené napájecí kabely mají krytí IP67.
  • Možnost přizpůsobení dle požadavků zákazníka (Led pásky, velikost obrazovky, platební terminál)

Dokumenty ke stažení

Select region / language

Populární odkazy