ABB: E-mobilita pre všetkých

Predstavujeme Terra AC wallbox

Nevznikla dnes. Vznikla pred 130 rokmi.

 

ABB ako svetový expert v oblasti inteligentnej mobility a inteligentných budov a domácností predstavuje nabíjaciu stanicu Terra AC wallbox, ktorá bola vyvinutá na základe našich 130-ročných skúseností v oblasti elektrifikácie bezpečným, inteligentným a udržateľným spôsobom s ohľadom na danú dobu a našich už 10-ročnými skúsenosťami s modernou e-mobilitou.

 

Pozrite si video

Vďaka viac ako 10-ročným skúsenostiam s inováciami, inštaláciami a údržbou infraštruktúry pre e-mobilitu, vrátane niekoľkých celoštátnych nabíjacích sietí, sme sa stali dôveryhodným partnerom pre niektoré z najväčších globálnych značiek, ktoré si nás zvolili za dodávateľa inteligentných riešení e-mobility v širokom spektre aplikácií od diaľnic po domácnosť. Žiadny iný dodávateľ wallboxov nemá také silné portfólio ako ABB: dodávame na mieru upravené, inteligentné a k internetu pripojené AC a DC nabíjacie stanice vhodné pre akúkoľvek lokalitu a akýkoľvek druh podnikania.

Všetky tieto atribúty spoločne umožňujú ABB ponúknuť e-mobilitu každému záujemcovi, kedy sa wallbox stane neoddeliteľnou súčasťou jeho moderného života v súčasnej internetovej dobe. Terra AC wallbox je vynikajúca nabíjačka pre domáce použitie, ktorá ponúka vysokú kvalitu, flexibilitu umožňujúcu použitie aj v budúcnosti a moderné bezpečnostné a ochranné prvky.

Služby pre trvalo rastúci trh

Terra AC wallbox

Vysoká kvalita

 

Terra AC wallbox je najlepšia domáca nabíjačka na trhu. Poskytuje výnimočnú kvalitu očakávanú od svetového lídra v oblasti nákladovo efektívnych riešení pre nabíjanie.

 

Pozrite si video

Flexibilné riešenie pre budúcnosť

 

Vďaka pripojeniu na internet a inteligentným funkciám je Terra AC wallbox schopná zabezpečiť optimálne nabíjanie v súčasnosti a tiež v budúcnosti. Predstavuje pohodlné riešenie pre domáce nabíjanie, ktoré sa bez problému stane súčasťou každodenného života.

 

Pozrite si video

Bezpečnosť a ochrana

 

Bezpečnosť je základným princípom ABB a tiež Terra AC wallboxu. Nástenná nabíjačka, rovnako ako celé portfólio výrobkov pre nabíjanie elektromobilov, bola testovaná a vyhodnotená nezávislými certifikačnými organizáciami tretích strán ako riešenie spĺňajúce najvyššie bezpečnostné štandardy.

 

Pozrite si video

Wallbox Terra AC predstavuje na mieru konštruovanú inteligentnú nabíjačku pripojenú k sieti určenú pre domáce alebo verejné nabíjanie.

Doma
Od rodinných domov po bytové domy a rezidenčné komplexy

V práci
Od malých po veľké kancelárie, business centrá a komplexy

Komerčné objekty
Od hotelov po športové inštitúcie a obchodné centrá
Počas parkovania
Počas státia na ulici alebo na parkovisku

 

Preštudujte si technické parametre Terra AC wallbox

Informácie

Naša ponuka

Select region / language

Obľúbené odkazy