Terra Home Şarj Ünitesi
EA istasyonunuzu kendinize göre tasarlayın

Hepimiz her gün seçimler yapıyoruz. Seçimlerimiz bireyin çok ötesine uzanır – seçimlerimiz çevremizdeki herkesi, hatta henüz tanışmadığımız insanları bile etkileme potansiyeline sahiptir.

ABB E-mobilite'de geleneklere meydan okumayı seçiyoruz, farklı düşünmeyi seçiyoruz, yenilik yapmayı seçiyoruz. Ve bunu yaparken sizin seçim yapmanızı sağlıyoruz. Nasıl seyahat etmek istediğinizi, nasıl yaşamak istediğinizi ve hepimizin paylaştığı dünyayı nasıl etkilemek istediğinizi seçmenize yardımcı oluyoruz.

ABB E-mobilite, elektrikli araç şarjı için yeni nesil seçenek olan Terra Home'u sunar.

Şarj ederken farklı olun

ABB_picto_48x48_05_Eye-1
EA şarj çözümünüzün nasıl görüneceğini ve hissettireceğini kendiniz seçin
Evinize ve yaşam tarzınıza sorunsuz bir şekilde uyum sağlamak üzere kişiselleştirilmiş kapaklar. Minimalist ve sezgisel tasarım, siz, eviniz ve şarj ünitesi arasında sorunsuz etkileşim sağlar.


ABB_picto_48x48_14_solution_0530-1
Ev şarj çözümünüzün elektrikli aracınıza nasıl güç vereceğini seçin
Evinizdeki güneş panelleri gibi yenilenebilir enerji kaynaklarını akıllı bir şekilde tespit ederek, elektrikli aracınızı şarj etmek için sürdürülebilir enerjiye öncelik vermeyi seçebilirsiniz.


ABB_picto_48x48_12_wifi_0505-1
Ev şarj çözümünüz ile nasıl etkileşim kuracağınızı seçin
Şarj etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Tasarımı, interaktif aydınlatması ve özel uygulaması üstün bir kullanıcı deneyimi sunar.
Terra-Home-Wood
Terra-home-charger-600Terra Home hakkında resmi medya materyalleri arıyorsanız lütfen özel medya portalımızı ziyaret edin.

Select region / language