SACE Tmax XT

Objevte nové světy

Nová řada kompaktních výkonových jističů SACE Tmax XT je navržena tak, aby maximalizovala snadnost použití, integraci a konektivitu při spolehlivém zajištění bezpečnosti a kvality. TMAX XT nejsou pouze extrémně výkonnými a spolehlivými jistícími přístroji, jsou považovány za klíčové prvky systému, které vám poskytují úplnou flexibilitu. V sedmi různých velikostech pouzder a celou řadou volitelných ochranných spouští nabízejí řešení do 1600 A pro veškeré známé elektrické instalace.

Připojení na cloud

Aby byl systém pod kontrolou …
… je potřeba mít možnost ho sledovat odkudkoliv.


Řízení provozů budoucnosti - SACE Tmax XT posouvá laťku při řešení úkolů moderních provozů a energetického managementu. Dálkový přístup a dálkové řízení informací odkudkoli a v kterémkoli  okamžiku. Zvýšení účinnosti a úspory energie.

Vytvořené na míru

Ikdyž je úkol nesnadný …
…řešení je jednoduché.


Maximální flexibilita u každé aplikace - SACE Tmax XT představuje novou úroveň při řešení elektrických instalací. Snadný výběr, univerzální příslušenství a intuitivní design vytváří možnosti při zavádění inteligentních výrobních postupů rozváděčů a jejich rychlejší upgrade. A to platí i pro nejnáročnější projekty.

Výjimečná technologie

Splňuje nejvyšší požadavky ...
…naprosto bez námahy.


Kontinuita provozu a ochrana zařízení - jističe SACE Tmax XT představují novu úroveň pro aplikace, u nichž je vyžadována extrémní vypínací schopnost. Přitom sdílí stejnou logiku, stejná rozhraní a stejné funkce, bez ohledu na provozní podmínky okolí. Nejmodernější ochrana zabudovaná do nejmenšího
montážního pouzdra.

Nadčasové přístroje

Spolehlivost systému …
... závisí na souhře detailů.

Absolutní pozornost věnovaná detailům - stylově, od návrhu až po výrobu. SACE Tmax XT představují novou úroveň špičkových technologií. Téměř století výzkumu a zkušeností znamená špičkovou úroveň výrobků, které již dnes reagují na výzvy budoucnosti.

Klíčové vlastnosti

10 minut stačí k připojení na cloud
30% méně času je potřeba k instalaci a nastavení
50 přídavných funkcí
1 uživatelská zkušenost od 160 do 1600 A

Dokumenty

Loading documents

Kontaktujte nás

  • Kontaktujte nás

    Pošlete prosím svůj dotaz a my vás budeme kontaktovat.

    Kontaktujte nás
Select region / language