Global site

ABB's website uses cookies. By staying here you are agreeing to our use of cookies. Learn more

SACE Tmax XT

Objevte nové světy

Nová řada kompaktních výkonových jističů SACE Tmax XT je navržena tak, aby maximalizovala snadnost použití, integraci a konektivitu při spolehlivém zajištění bezpečnosti a kvality. TMAX XT nejsou pouze extrémně výkonnými a spolehlivými jistícími přístroji, jsou považovány za klíčové prvky systému, které vám poskytují úplnou flexibilitu. V sedmi různých velikostech pouzder a celou řadou volitelných ochranných spouští nabízejí řešení do 1600 A pro veškeré známé elektrické instalace.

Připojení na cloud

Aby byl systém pod kontrolou …
… je potřeba mít možnost ho sledovat odkudkoliv.


Řízení provozů budoucnosti - SACE Tmax XT posouvá laťku při řešení úkolů moderních provozů a energetického managementu. Dálkový přístup a dálkové řízení informací odkudkoli a v kterémkoli  okamžiku. Zvýšení účinnosti a úspory energie.

Vytvořené na míru

Ikdyž je úkol nesnadný …
…řešení je jednoduché.


Maximální flexibilita u každé aplikace - SACE Tmax XT představuje novou úroveň při řešení elektrických instalací. Snadný výběr, univerzální příslušenství a intuitivní design vytváří možnosti při zavádění inteligentních výrobních postupů rozváděčů a jejich rychlejší upgrade. A to platí i pro nejnáročnější projekty.

Výjimečná technologie

Splňuje nejvyšší požadavky ...
…naprosto bez námahy.


Kontinuita provozu a ochrana zařízení - jističe SACE Tmax XT představují novu úroveň pro aplikace, u nichž je vyžadována extrémní vypínací schopnost. Přitom sdílí stejnou logiku, stejná rozhraní a stejné funkce, bez ohledu na provozní podmínky okolí. Nejmodernější ochrana zabudovaná do nejmenšího
montážního pouzdra.

Nadčasové přístroje

Spolehlivost systému …
... závisí na souhře detailů.

Absolutní pozornost věnovaná detailům - stylově, od návrhu až po výrobu. SACE Tmax XT představují novou úroveň špičkových technologií. Téměř století výzkumu a zkušeností znamená špičkovou úroveň výrobků, které již dnes reagují na výzvy budoucnosti.

Klíčové vlastnosti

10 minut stačí k připojení na cloud
30% méně času je potřeba k instalaci a nastavení
50 přídavných funkcí
1 uživatelská zkušenost od 160 do 1600 A

Dokumenty

Loading documents
  • Kontaktujte nás

    Pošlete prosím svůj dotaz a my vás budeme kontaktovat.

    Kontaktujte nás

Odběr novinek ABB