ABB Ability™

Cyfrowe rozwiązania dla bezpieczniejszej, inteligentniejszej i zrównoważonej elektryfikacji

Rozwiązania ABB Ability™ zapewniają bezpieczniejszą, inteligentniejszą i bardziej zrównoważoną infrastrukturę elektryczną poprzez dostarczanie informacji opartych na danych, które umożliwiają obniżenie kosztów, zwiększenie komfortu i wydajności.

Dzięki naszym rozwiązaniom możesz zwiększyć efektywność swojego sprzętu, szybko i łatwo dodając innowacyjne nowe funkcje i funkcjonalności.

.
.
 

Zobacz, jak nasze rozwiązania napędzają cyfrową transformację

Obszary

 

Jak nasze rozwiązania zmieniają Twój sposób pracy

Siła współpracy

 

ABB Connect Partner Hub to nowa, dynamiczna platforma, która umożliwia bezpośrednie połączenie z innymi profesjonalistami w celu tworzenia zintegrowanych projektów elektryfikacji w czasie rzeczywistym. Od szkolenia opartego na potrzebach po projektowanie, kupowanie i obsługę projektów – Partner Hub ułatwia osiągnięcie wartości poprzez współpracę w przestrzeni roboczej online dostosowanej do Twoich konkretnych celów i działań.

.
.

Cyfrowy ecosystem partnerów

 

Nasz rozwijający się ekosystem partnerów jest zgodny ze strategiami cyfrowymi ABB, aby zapewnić pełny pakiet wartości naszym klientom. Wraz ze wzrostem potrzeb naszych klientów rośnie też ekosystem partnerów cyfrowych ABB. Chcemy współpracować z wiodącymi firmami zajmującymi się technologiami, doradztwem (programowaniem), interoperacyjnością i łącznością, aby sprostać największym wyzwaniom naszych klientów.

.
.
.

ABB Ability MarketplaceTM

 

Twój kompleksowy portal internetowy z usługami oprogramowania dla branż cyfrowych. Usługi te obejmują aplikacje i raporty oparte na chmurze, aplikacje lokalne i do pobrania, usługi zdalnej pomocy technicznej i wiele więcej. Na ABB Ability MarketplaceTM uzyskasz dostęp do ujednoliconego, międzybranżowego portfolio cyfrowego ABB, które oferuje ponad 210 rozwiązań dla sektora użyteczności publicznej, przemysłu, transportu i infrastruktury.

.
.
.

Elektryfikacja ABB Ability ™: nowości

 

Więcej informacji

Dowiedz się więcej o ABB Ability™

Select region / language