Global site

Strona ABB używa ciasteczek (cookies). Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z naszą polityką. Więcej

Producenci maszyn (OEM)

Jedna linia produktów spełniająca międzynarodowe normy elektryczne

Produkty firmy ABB są dostępne w ponad 100 krajach, dzięki czemu producenci maszyn OEM mogą liczyć na pewne źródło zaopatrzenia — bez względu na to, gdzie urządzenia są budowane, instalowane i obsługiwane. Nasze produkty spełniają międzynarodowe normy elektryczne oraz posiadają najważniejsze globalne certyfikaty. Nasza oferta obejmuje ponad 150 000 pozycji: od ekonomicznych do wysoce zaawansowanych produktów. Każdy z produktów w danej linii charakteryzuje się zbliżoną konstrukcją, co pozwala producentom OEM uprościć i ujednolicić dostarczane przez nich panele.

Produkty niskonapięciowe firmy ABB zaprojektowano tak, aby umożliwiały prostą instalację, konfigurację, rozruch i konserwację.

Zaawansowane narzędzia do doboru produktów i wyczerpująca dokumentacja techniczna upraszczają proces selekcji, przebudowy i instalacji produktów — co pozwala oszczędzić czas i pieniądze.

Zaprojektowane dla Ciebie

Narzędzia i wsparcie