Nedir?

ABB Ability™ Electrical Distribution Control System, elektrik sistemini izlemek, optimize etmek ve kontrol etmek için tasarlanmış yenilikçi bulut tabanlı bir platformdur.

ABB Ability™ Electrical Distribution Control System veri toplama, işleme ve depolama için en gelişmiş bulut mimarisi üzerine inşa edilmiştir. Bu bulut mimarisi, performansı artırmak ve en yüksek güvenilirliği ve güvenliği garanti etmek için Microsoft ile birlikte geliştirilmiştir.

ABB Ability™ Electrical Distribution Control System, etkili bir web uygulaması arayüzü sayesinde akıllı telefon, tablet veya kişisel bilgisayar aracılığıyla her zaman ve her yerde yardıma hazır; böylece kullanıcıya sunduğu olanaklar şunlar:

  • İzleme
    Tesis performansını keşfedin, elektrik sistemini denetleyin ve maliyetleri bölüştürün.
  • Optimizasyon
    Otomatik raporları planlayın ve analiz edin, varlıkların kullanımını geliştirin ve doğru iş kararını alın.
  • Kontrol
    Uyarıları ayarlayıp kilit personeli haberdar edin ve kolay bir şekilde enerji tasarrufu sağlamak için etkili bir güç yönetimi stratejisi uygulayın.

ABB Ability™ Electrical Distribution Control System, aynı zamanda farklı tesislerin performanslarını izlemek ve karşılaştırmak için çoklu saha seviyesinde erişim sağlar. Buna ek olarak, kullanıcıların deneyimlerini ihtiyaç duydukları erişim seviyesine göre belirlemelerine olanak tanır.

Yüksek ölçeklenebilirlik ve mükemmel uygulama esnekliği sunan ABB Ability™ Electrical Distribution Control System, son kullanıcılar, tesis yöneticileri, danışmanlar ve pano üreticileri için tasarlanmıştır.

Daha fazlasını keşfedin

Genel Bakış
Mimari
Select region / language