Danışmanlar için gereken tüm avantajlar

SACE Emax 2, bir projenin her kısmını kolaylaştırabilen ve herhangi bir ihtiyaç için kompakt, esnek ve güvenilir bir ürün temin edebilen ABB'nin yeni açık tip devre kesicisidir. Emax 2, orta gerilim rölelerine rakip olacak kadar eksiksiz ve gelişmiş bir dizi işlev sunar; fark, tüm bağlantıların ve yazılımların kesicinin içine gömülü olmasıdır.

Emax 2 aynı zamanda şu ana kadar üretilmiş en güvenli kesicilerden biridir: uygun raylar ve bloklar, raftan çıkarma ve kaldırma işlemlerini her zamankinden daha güvenli hale getirir. Ayrıca, bakım işlemlerini gerçekleştirirken açık pozisyonda bir anahtar kilidi kullanılabilir ve kesici yayları daima aksesuarların kurulumu sırasında örtülür.

Koruma

Emax 2, herhangi bir koruma ihtiyacı için tak ve çalıştır çözümler sağlayabilir: harici özel rölelere ihtiyaç duymadan jeneratörün korunmasını sağlayabilir, dahili yönlü koruma sayesinde enerji akış ve ters akış yönleri arasındaki bölge seçiciliğini kullanarak maksimum seçiciliği garanti eder ve maksimum hizmet sürekliliği sağlar (bir transformatörde bir arıza olması durumunda, sadece bu transformatörün bağlantısı kesilir).

Ölçüm

Geleneksel ölçüm (akımlar, gerilimler, güçler, vb.) Emax 2 tarafından birinci sınıf doğrulukla verilir: hem akım hem de gerilimler IEC 61577-12 Sınıf 1'e göre ölçülür. Üstelik entegre Emax 2 ile, gerçek bir güç kalitesi analizi standart bir özelliktir.

Haberleşme

Sadece Modbus veya Profibus değil, aynı zamanda Modbus TCP-IP, Profinet ve IEC61850 gibi Devicenet ve Ethernet tabanlı protokoller. IEC61850 haberleşme yeteneği sayesinde, Emax 2, imkanlarla dolu Trafo Merkezi Otomasyonu dünyasına mükemmel şekilde entegre olan ilk alçak gerilim kesicidir.

Tesis yönetimi ve yük kontrolü

Kesilebilir yüklerin mevcut olduğu tüm zamanlara yönelik, Emax 2 için kolay bir yük yönetim sistemi olan Ekip Power Controller kullanılabilir. Gelişmiş bir algoritma kullanan Ekip açma üniteleri, eylemleri doğru ölçümlerine dayandırarak etkin bir yük atma/yük yerleştirme rutini uygulayabilir.

Select region / language

Çok izlenen bağlantılar