Kullanım kolaylığı ve güvenlik

Her şey kontrol altında ve sorunsuz.

Basitleştirilmiş kurulum ve bakım. SACE Emax 2 serisi devre kesiciler, maksimum kullanım kolaylığı için geniş renkli dokunmatik ekran içeren koruma üniteleri ile donatılmıştır. Tasarımdan günlük operasyonlara kadar tüm aşamalar basitleştirilirken, verimlilik artar.

Sabit ve Çekmeceli

Tüm ürün yelpazesi sabit ve çekmeceli tip olarak mevcuttur ve eksiksiz bir emniyet ile çalışmasını sağlamak için anahtarlama donanımının ön kısmı ile hareketli parçaların arasında çift izolasyon vardır. Devre kesicilere üstten veya alttan güç verilebilir.

Bilgi Alanı

Önemli bilgilerin tamamı ön kapağın merkezinde bulunur ve devre kesicinin durumunun anında tanımlanmasını sağlar: açık, kapalı, kapanmaya hazır, kurulmuş ve boşalmış yaylar.

Bakım

Bakım basit ve güvenlidir. Yeni ön kapak sayesinde, tamamen çıkarma gerekmeksizin ana aksesuarlara ön taraftan erişilebilir.

Çekmeceli devre kesici, hareketi basitleştiren özel raylı sistemi vasıtasıyla yerleştirilir ve çıkarılır. Şalterin içerde, test, dışarda konumları; her konum için bulunan ayrı kilitler sayesinde korunur. Devre kesici söküldüğünde, emniyeti daha da garanti altına almak için, sabit parçanın kepenkleri ön taraftan kilitlenebilir. Kontrol ve bakım işlemlerini kolaylaştırmak için üst klemenslerin kepenkleri alt klemenslerinden bağımsızdır.

Dokunmatik Ekran

Ekip Touch koruma üniteleri, güvenli ve sezgisel kullanım sağlayan geniş renkli dokunmatik ekrana sahiptir. Ayrıca Ekip koruma üniteleri Ekip Connect uygulaması aracılığıyla bir tablet, akıllı telefon veya taşınabilir PC'den programlanabilir ve erişilebilir ve DOC yazılımında hesaplanan güvenlik cihazlarının parametrelerinin otomatik olarak ayarlanmasını sağlar.

Açma üniteleri, devre kesicinin ön tarafından kolaylıkla değiştirilebilir ve tüm haberleşme birimleri, birkaç basit işlemle doğrudan terminal kutusuna takılabilir.

Select region / language

Çok izlenen bağlantılar