Verimlilik ve kontrol

İhtiyacınız olduğunda gereken güç.

6300A'a kadar SACE Emax 2 açık tip devre kesiciler, tüm kurulumlarda verimliliği arttırmak üzere tasarlanmıştır: endüstri ve denizcilik uygulamalarından, geleneksel ve yenilenebilir enerji üretim tesislerine, binalara, veri merkezlerine ve alışveriş merkezlerine. Güvenilir koruma ve yetkinlikle yönetilen sistemler.

Güç Kontrolörü

Yeni SACE Emax 2 devre kescilerde bulunan özel Güç Kontrolörü işlevi, devre kesicinin yönettiği gücü izleyerek kullanıcı tarafından belirlenen sınırın altında tutar. Daha etkin olan kullanım sonucunda, tüketilen elektriğin tepe noktası kısıtlanabilir ve elektrik faturalarında tasarruf sağlanabilir.

ABB tarafından patentlene  Güç Kontrolörü, tüketim sınırlarına uyulması gereken zamanlarda elektrikli araç şarj istasyonları gibi öncelikli olmayan hizmet bağlantılarını keser ve uygun olduğunda onları yeniden bağlar. Gerektiğinde, jeneratör setleri gibi yardımcı güç kaynaklarını otomatik olarak etkinleştirir. İzleme sistemi gerekmez: Emax 2 üzerinde, bir ölçüm fonksiyonu bulunmasa bile, enerji akış yönünde bulunan herhangi bir devre kesiciyi kontrol edebilen gerekli yük sınırını ayarlamak yeterlidir. Halihazırda enerji yönetim sistemleri ile donatılmış kurulumlarda, yük sınırı da uzaktan değiştirilebilir.

Ekip Touch

SACE Emax 2 devre kesiciler, programlanması ve okunması kolay yeni nesil koruyucu açma üniteleriyle donatılmıştır. Ekip Touch açma üniteleri kurulum arızalarını önlemek amacıyla güç ve enerjiyi hassas bir şekilde ölçer ve gerektiğinde etkin bir şekilde açma yapar.

Şebeke Analizörü

İsteğe bağlı olarak, çekilen enerjinin kalitesini gerçek zamanlı olarak ve aşırı hassas bir şekilde kontrol eden Şebeke Analizörü işlevi de mevcuttur.

Ek olarak, yenilikçi Ekip Touch ve Hi Touch açma ünitelerinin G korumalı çeşitleri ile, jeneratör koruma panosunun tüm işlevlerini içerir ve kullanıma hazır güvenli bir kontrol çözümü sunar. Hiçbir harici aygıt, kablolama ve denetim gerekmez.

Select region / language

Çok izlenen bağlantılar