Onarımlar

Bir onarım gerektiğinde, hızlı olmasını ve ilk seferinde doğru müdahale edilmesini istersiniz; Yerinde Onarım, Atölyede Onarım, Teknik Destek.

Global olarak piyasanın en geniş hizmet ağı ve yerinde veya yetkili atölyelerde onarıma hazır servis mühendisleriyle, ihtiyaçlarınıza uygun farklı onarım seçenekleri sunuyoruz. Servis ekiplerimiz 7/24 ihtiyacınız olan hizmeti vermeye hazır. 
Aktif olsun veya olmasın, tüm ürünlerin acil durumlarına hızlı yanıt verebilme genetik kodumuzun bir parçasıdır. 
Dünya çapında kurulu milyonlarca devre kesici sistemiyle ürünün tipi, modeli veya yaşı ne olursa olsun size yardım edebiliriz. 
Arızaları erken safhada tespit edebilecek, "ilk seferde doğru" onarım oranını yükseltecek, onarım süresini kısaltacak (MTTR) ve planlanmamış kesintileri önemli ölçüde azaltmanıza yardım edecek servislerimiz mevcuttur. 
Onarım veya (uzaktan) sorun giderme talepleriniz için yerel servis temsilcinize ulaşın.

 

Destek veya satış bilgisine mi ulaşmak istiyorsunuz?

Fazlasını keşfedin

Atölyede Onarım
Yerinde Onarım
Teknik destek

Atölyelerimizde ABB fabrikalarında eğitilmiş kalifiye servis uzmanlarımız bulunur ve de üretim birimlerimiz ve global servis ağımızdaki uzmanlarımız tarafından desteklenirler. 

  • Yerel satış ve servis kontakları "Contacts" etiketi kullanılarak bulunabilir.
  • Saha servis uzmanı ağı.
  • Dünya çapında sertifikalı atölyeler.
  • Tüm ABB Alçak Gerilim Devre Kesiciler için üretici desteği.  

Duraklama zamanları pahalıya mal olabileceğinden arızalar olduğunda yardıma hazır, tamamen eğitimli mühendislerimiz mevcuttur. Global ağımız sayesinde sorunun temel kaynağını analiz etmek, gerekli düzeltici eylemleri belirlemek ve gereken doğrultma işlemlerini yapmak üzere iş yerinize hızlı bir şekilde ekip yollayabiliriz.

Yerinde onarımlar sayesinde hasarlı ekipmanı atölyeye yollamak zorunda kalmazsınız ve bu da nakliye risklerini ortadan kaldırıp zamandan tasarruf sağlar. Üretim kesintileri minimuma iner.

 

  • Yerel satış ve servis kontakları "Contacts" etiketi kullanılarak bulunabilir.
  • Saha servis uzmanı ağı.
  • Dünya çapında sertifikalı atölyeler.
  • Tüm ABB Alçak Gerilim Devre Kesiciler için üretici desteği.
ABB Kesiciler Servisi eksiksiz teknik destek sağlar. Teknik yardım ekibi, işin uygulanmasından danışmanlık hizmetlerine, daima müşteriye yardım etmeye hazırdır.

Doküman tarayıcı

Select region / language