Kompaktní rozváděče pro větrné elektrárny

Kompaktní rozváděče od ABB pro větrné elektrárny, s hodnotami jmenovitého napětí 12/25/38,5kV.

Kompaktní a flexibilní rozváděč představuje nezbytný produkt pro průmyslový segment větrných elektráren, zejména s ohledem na stále rostoucí hodnoty energií z instalovaných turbín.

Řada kompaktních rozváděčů SafeRing/SafePlus s šířkou pole 325mm pro napěťové hladiny 12/25kV a 420mm pro 38,5kV je tak přímo předurčena pro montáž do omezeného prostoru věží větrných elektráren, s možností instalace až po kompletním postavení elektrárny. Rozváděče jsou dodávány v široké variabilitě konfigurací, splňující veškeré požadavky na kompaktnost, bezpečnost a flexibilitu. Všechna pole mají stejné rozměry a stejné uživatelské rozhraní.

Všechny živé části pod napětím a spínací prvky jsou umístěny v hermeticky uzavřené nádobě z nerezové oceli, což zajišťuje nejen nejvyšší úroveň spolehlivosti a bezpečnosti, ale také dlouhou a bezporuchovou provozní životnost v tomto nevlídném a často i nepřístupném prostředí, typickém pro větrné parky.

Schopnost rozváděče SafeRing/SafePlus přizpůsobit se preferencím a specifikacím jednotlivých výrobců větrných elektráren vytváří možnost použít standardizované rozváděčové řešení na všech světových trzích.

 

Loading documents
Select region / language