Montáž systému ochrany oblouku REA

Protože starší rozváděč je náchylnější k poruchám oblouku. Montáž ABB ochranného systému před elektrickým obloukem účinně prodlouží životnost rozváděče a zvýší vaši investici. A co je důležitější, tato technologie může také pomoci zachránit životy.

Ve srovnání s konvenčními systémy, které používají více světelných senzorů rozptýlených kolem krytu, má naše technika s dlouhými vlákny mnoho výhod. Instalace je rychlejší, snadnější a levnější, a to i ve vícekomorových rozváděčích. A můžete použít smyčkové nebo radiální uspořádání, podle toho, co se nejlépe hodí pro instalaci. Systém ochrany proti chybám REA Arc je namontován v hodinách, nikoli ve dnech.

Senzor s optickými vlákny detekuje světlo po celé své délce, poskytuje plnou ochranu všude, bez ohledu na to, jak velkou část bludiště může být uvnitř krytu. Vlnité černé plastové instalační trubice vybavené kabelovými sponami lze použít pro mechanickou ochranu vlákna senzoru a také před světlem, kde není požadována detekce světla. Mělo by být uspořádáno nejméně 20 cm (8 palců) exponovaných senzorových vláken na dohlížené oddělení.


Hledáte informace o technické podpoře nebo nákupu?

Chcete vědět více?

Select region / language