Wnętrzowe kasety i ramy PowerCube zgodne z IEC

Wstępnie złożone moduły SN do rozdzielnic, do 36 kV, 4000 A, 50 kA

Moduły PowerCube są dostosowane do wysuwnych wyłączników i styczników. Ich zastosowanie pozwala na bezproblemową produkcję rozdzielnic średniego napięcia. Mogą zostać wyposażone w kompletne i funkcjonalne akcesoria i blokady, które umożliwią dostosowanie rozdzielnicy do charakterystyki instalacji, oferując maksymalne bezpieczeństwo i wysoką elastyczność.

Zakres produktów:

  • PowerCube typu PB/M, PB/TM, PB/R, PB6, PR6: kompletny moduł obejmujący również szafkę dostępu do okablowania, która dostępna jest w wykonaniu do 24 kV i może stanowić miejsce zabudowy wysuwnego przedziału przekładnika napięciowego. Dostępny jest również moduł pomiarowy z wózkiem zawierającym przekładnik napięciowy w przedziale oprzyrządowania.
  • PowerCube typu PB/E: obudowa bez przedziału dostępu do kabli, co wiąże się z brakiem możliwości umiejscowienia wysuwnego modułu przekładnika napięciowego w przedziale kablowym, ale — ze względu na mniejszy rozmiar — z większą elastycznością i odpowiednim dostosowaniem do budowy rozdzielnicy dwupoziomowej. Dostępny jest również moduł pomiarowy z wózkiem zawierającym przekładnik napięciowy w przedziale oprzyrządowania.
  • PowerCube typu PB/F, PB/FL, PB/TF: stałe elementy umożliwiają skonstruowanie rozdzielnicy SN w izolacji powietrznej podzielonej na przedziały o takiej samej wartości znamionowej prądu co elementy stałe. Dostępność z lub bez uziemnika o zdolności załączania. Dostępny jest również moduł pomiarowy z wózkiem zawierającym przekładnik napięciowy oraz moduł kompaktowy (P8/FL).

Dlaczego ABB?

  • Konstrukcja modułowa i szeroka gama rozwiązań
  • Produkty w pełni przetestowane fabrycznie
  • Mechaniczne i elektromechaniczne blokady bezpieczeństwa zapobiegające nieprawidłowym operacjom
  • Wsuwanie/wysuwanie urządzenia przy zamkniętych drzwiach
  • Pomoc w zakresie prac inżynieryjnych i testowania rozdzielnic (zgodnie z Umową o współpracy technicznej)

Szukasz wsparcia lub informacji sprzedażowej?

Loading documents

Oferta powiązana

Select region / language