Rozłączniki bezpiecznikowe napowietrzne średniego napięcia

Wkładki bezpiecznikowe do 40.5kV powszechnie znane, jako bezpieczniki wysokiego napięcia, zapewniają główną lub zapasową ochronę przeciw przeciążeniową oraz nadprądową

ABB oferuje bezpieczniki zarówno ograniczające prąd jak i gazowydmuchowe (nie ograniczające prądu zwarciowego) do systemów średniego napięcia. Bezpieczniki są testowane według norm IEC lub ANSI, w zależności od konstrukcji i preferencji rynkowych. Stosowane są dwa materiały obudowy - porcelana i żywica z włóknem szklanym. Oba z nich charakteryzują się wysoką odpornością mechaniczną i termiczną.

Wkładki bezpiecznikowe ABB posiadają specjalną konstrukcję dla konkretnej aplikacji i nadają się do ochrony: transformatorów rozdzielczych (ograniczające i nieograniczające prąd) przekładników napięciowych (ograniczające prąd), baterii kondensatorów (ograniczające i nieograniczające prąd oraz gazowydmuchowe), obwodów silnikowych (ograniczające prąd) i napowietrzny rozłącznik bezpiecznikowy (cutout).

Bezpieczniki mogą pracować, jako samodzielne urządzenia lub mogą być stosowane z rozłącznikami w izolacji powietrznej i gazowej SF6.

Dlaczego ABB?

  • Szerokie doświadczenie pochodzące z projektowania ochrony w systemach średniego napięcia
  • Koordynacja z produktami ABB, gdzie bezpieczniki mają zastosowanie (pola rozłącznikowe rozdzielnic w izolacji powietrznej i gazowej SF6, transformatory rozdzielcze i styczniki)
  • Rozległa wiedza dla optymalnego zestawienia ochronny ze zwróceniem szczególnej uwagi na bezpieczeństwo i niezawodność

Nasza oferta

Szukasz wsparcia lub informacji sprzedażowej?

Showing offering for:

Dowiedz się więcej

Loading documents

Oferta powiązana

Select region / language