Rozdzielnica w izolacji gazowej ZX0.2 zgodna z IEC/ANSI

Elastyczny system rozdzielczy dla dystrybucji energii elektrycznej średniego napięcia do 36kV i 2500 A w układzie pojedynczych szyn zbiorczych z możliwością dowolnej konfiguracji każdego pola rozdzielnicy.

Rozdzielnicę można instalować przyściennie jak również umożliwione jest posadowienie wolnostojące (w środku pomieszczenia rozdzielni). W obu wariantach głębokość rozdzielnicy wynosi zaledwie 1330 mm (52,36 cala). Podłączenie kabli jest realizowane za pomocą standardowego systemu stożkowych głowic kablowych, a dostęp do przedziału przyłączeniowego jest od frontu rozdzielnic.

Pola rozdzielnicy ZX0.2 są bardzo uniwersalne w zastosowaniu. Można w nich montować przekładniki prądowe i napięciowe o szerokiej gamie parametrów.

System rozdzielnicy przewiduje zarówno konwencjonalne sterowanie ręczne jak również funkcjonalność zdalnego sterowania lub pracy w systemie nadzorczym typu SCADA. Niewątpliwym atutem jest możliwość integracji rozdzielnicy z bogatą ofertą sterowników polowych, które realizują funkcję monitoringu, pomiaru parametrów, sygnalizacji i zabezpieczeniową.

ZX0.2 jest idealnym rozwiązaniem dla obszarów miejskich, sieci rozdzielczych w zakładach energetycznych, a także przemysłu i budynków użyteczności publicznej. Rozdzielnica znajduje również zastosowanie w przemyśle naftowym i gazowym.

Parametry znamionowe:

  • Napięcie znamionowe: ...36 kV
  • Prąd znamionowy: ...2500 A
  • Prąd znamionowy krótkotrwały wytrzymywany: ...31.5 kA
  • Prąd znamionowy szczytowy wytrzymywany: ...80 kA

Dlaczego ABB?

  • Maksymalne bezpieczeństwo operatora 
  • Maksymalna dostępność potwierdzona na wykresach MTBF
  • Minimalne koszty ogólne

Szukasz wsparcia lub informacji sprzedażowej?

Loading documents

Oferta powiązana

Select region / language