Nízkonapěťové motory IEC pro potravinářský průmysl

Ať už je předmětem vašeho podnikání zpracování masa, nebo výroba pečiva, vaření skvělého piva, či pražení kávových zrn, nezáleží na tom, v jakém oboru se pohybujete nebo jak rozsáhlé je vaše podnikání. Dodáme vám motory, které vám pomohou dosáhnout vyšší efektivity a spolehlivosti bez negativního vlivu na bezpečnost potravin.


Elektromotory hrají důležitou roli při pohybu vašich produktů. Výběr správných motorů od správného dodavatele může trvat dlouho, ale vyplatí se najít produkt, který vám pomůže čelit výzvám ve vašem podnikání. Jako výrobce potravin nebo nápojů musíte dodržovat hygienická a bezpečnostní pravidla, zajišťovat nepřetržitý provoz (často 24 hodin, 7 dní v týdnu) a přitom si zachovávat stálou konkurenceschopnost a udržitelnost.

Sdílet tuto stránku

Omyvatelný motor IEC z nerezavějící oceli

Navržený pro maximální bezpečnost potravin

  • Konstrukce z nerezavějící oceli splňuje jak hygienické tak i konstrukční principy
  • Bezpečný provoz s použitím potravinářského mazacího tuku třídy H1
  • Maximální schopnost vyčistění s chlazením TENV

Spolehlivá výkonnost v extrémních podmínkách

  • Ochrana krytím IP69K pro odolnost při extrémních podmínkách omývání
  • Zapouzdřená vinutí pro dlouhou životnost v podmínkách s velmi vysokou vlhkostí
  • Nízká povrchová teplota a nižší provozní náklady díky vyšší účinnosti

Splňuje celosvětové požadavky na účinnost

  • Špičková třída účinnosti od IE3 až do IE5 díky našemu řešení VSD
  • Široké pokrytí MEPS po celém světě
  • Různá napětí a kmitočty včetně 50 Hz a 60 Hz, s UL certifikací

Důležitá témata

Reference

OctoFrost – průmyslové mrazáky pro individuální rychlé zmrazení


OctoFrost vyrábí průmyslové mrazáky pro individuální rychlé zmrazení (IQF). S touto koncepcí se setkal každý, kdo si někdy koupil krabici mražených malin, krájeného manga nebo krevet. Pokud se jednotlivé kousky potravin od sebe snadno oddělují a uchovávají si původní tvar, není vyloučeno, že byly čerstvě zmrazeny v mrazáku od této švédské firmy s použitím patentované technologie OctoFrost™, která využívá úložné desky a fluidizaci.

„Jestliže je potřeba vyměnit nějakou součást, například motor, musí být tato součást snadno dostupná nezávisle na tom, kde se náš zákazník nachází, jestli v Polsku nebo v Indii. Proto s ABB pracujeme již od našeho založení před 15 lety.“
- Provozní ředitel OctoFrost

GSI Group – světový výrobce zemědělské techniky


GSI Group je světový výrobce zemědělské techniky pro skladování zrna, manipulaci s materiálem, úpravu a sušení a dodavatel výrobních zařízení pro vepříny a drůbežárny. Od roku 2011 vlastní společnost GSI výrobce zemědělské techniky AGCO. Po řadu let se v Severní Americe spoléhala na zařízení pro přenos mechanické energie Dodge®.

„Z obchodního i zemědělského hlediska je skutečně důležité mít k dispozici zařízení navržená na míru. Společnost ABB nabízí kompletní řadu motorů a mechanických produktů, které dokonale splňují naše požadavky,“ říká. „To nám umožňuje zvolit skutečně optimální velikost, druh, otáčky a výkon, abychom plně uspokojili potřeby našich zákazníků.“
- Vedoucí konstruktér GSI

Související odkazy

Loading documents
Select region / language

Populární odkazy