Generatory do turbin parowych i gazowych

ABB jest światowym liderem w dużych 4-biegunowych generatorach synchronicznych dla turbin gazowych i parowych.  Sprawdzona rodzina AMS zapewnia zakres mocy od 5 do 85 MVA. Z udokumentowanymi realizacjami powyżej 50,000 MVA w dużych 4-biegunowych generatorach dostarczonych na całym świecie,  ABB może zapewnić optymalne rozwiązanie w odpowiednim czasie i budżecie.

Dostosowane do potrzeb generatory ABB wykorzystują modułową konstrukcję, która spełnia specyficzne wymagania klientów, zapewniając wysoką sprawność i niskie koszty. Są one zbudowane z uwzględnieniem najsurowszych standardów produkcyjnych, celem zapewnienia niezawodnej pracy w różnych środowiskach, w tym obszarów korozyjnych na platformach wiertniczych, zarówno w klimacie zimnym jak i tropikalnym.

Jako integralny element pakietu turbiny, generatory ABB 4-biegunowe umożliwiają producentom OEM swobodne wybieranie zakresu prędkości do optymalizacji konstrukcji turbiny do otrzymania najniższych kosztów oraz najwyższej sprawności systemu. Oferują one niskie koszty eksploatacji przy niewielkich wymiarach pozwalających na zminimalizowanie całkowitego kosztu inwestycji CAPEX.

ABB może zaoferować kompletne rozwiązania, które nie tylko ułatwiają kontrolę, ochronę i sterowanie generatorem, ale także dostarcza konstrukcję ramy bazowej dla generatora i przekładni, w tym instalację przekładni. Panel sterowania generatorem, w którym mieści się regulator UNITROL 1020 AVR (automatyczny regulator napięcia) zapewnia niezawodne wzbudzenie i synchronizację, a także umożliwia łatwą konfigurację do indywidualnych wymagań każdego klienta.


ABB rozszerzyła swoją ofertę o zakres 4-biegunowych generatorów kompaktowych od 1 - 6 MVA   dla napięć od 3,3 - 13,8 kV. Ta rodzina produktów zapewnia taką samą wysoką niezawodność i niskie koszty jak sprawdzone generatory dużej mocy. Nowa seria generatorów AMG zawiera szereg profesjonalnych funkcji, które spełniają specyficzne wymagania w średnim segmencie generatorów do silników i turbin.

ABB jako światowy producent i dostawca usług serwisowych, zapewnia obsługę doświadczonej pomocy technicznej oraz pełnej gamy usług posprzedażnych w tym modernizację. Usługi te umożliwiają naszym klientom oferowanie swojego rozwiazania wytwarzania energii w każdym miejscu na świecie.

Najważniejsze

Powiązane oferty

Related links

Loading documents
Select region / language

Pożyteczne informacje